Co dalej z polskim sądownictwem? Premier: do 19 listopada przedstawimy bardzo konkretne kroki

11 listopada 2018, 09:30 | Aktualizacja: 11.11.2018, 09:39
Źródło:PAP
Sąd Najwyższy

Sąd Najwyższyźródło: ShutterStock

Do 19 listopada przedstawimy bardzo konkretne kroki, które zamierzamy zrobić. Mam nadzieję, że one się spotkają z pozytywnym przyjęciem - powiedział w niedzielę premier Mateusz Morawiecki na antenie Polsat News, odnosząc się do sporu Polski z UE ws. praworządności.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (7)

 • zys(2018-11-12 11:12) Zgłoś naruszenie 10

  Wszystko skończy się jak za czasów Mocarza Wiecznego Spokoju , Tadzia Judy. Za jego czasów kupiono nawet odcinek filmu - La Linea - linia a na niej człowieczek , którego dotykają przeróżne przygody. W naszym odcinku człowieczek jest wyposażony w siekierę ale odstępuje od próby przecięcia linii. No ale człowieczek był elementem składowym tej linii i gdyby ją przeciął po prostu linia by opadła a on przestał istnieć. Myślę , że autor chciał jednak zasugerować , że człowieczek by spadł . W rzeczywistości to nieprzecięcie linii okazało się zgubne dla milionów tych nie związanych z kreską , bo kreska okazała się śliską ścieżką nad przepaścią i te miliony poleciały w dół często na złamanie karku.

  Odpowiedz
 • witzer(2018-11-11 16:47) Zgłoś naruszenie 20

  Tak samo jest z tzw pomocą społeczną , która nie tak dawno bastowała. Wyobraźmy sobie , OPS w dużym mieście , ośrodek umieszczono w środku starego osiedla willowego. Kro tam przyjdzie - tylko zaprzyjaźnione , zawsze skrzywdzone Ziuty , znajome umęczonych pracownic . WC - przy wejściu jest , oznaczone symbolem - dla żmijowego plemienia - można tylko oddać mocz do muszli , kloca już nie da rady. Mini umywaleczka. A budynek ogromniasty. A co dla umęczonych dziewic - ogromne pomieszczenie , można się załatwić , podmyć , dokonać innych zabiegów. A znam MOPS w małej miejscowości w Świętokrzyskiem - małe lokum nad siedzibą Straży Pożarnej. Nie ma miejsca i czasu na pogawędki przy kawie, personel cały czas w ruchu.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • asdf(2018-11-11 14:47) Zgłoś naruszenie 21

  Polskie sądownictwo jest drogie w utrzymaniu, źle zorganizowane, skorumpowane itd. Co dalej? Polskie sądownictwo dalej będzie kulą u nogi społeczeństwa polskiego. Było, jest i jeszcze długo będzie. Dziwię się, że przy tak złej ocenie społeczeństwa bez wstydu pokazują swoje ***** w telewizji i wygłaszają przemówienia.

  Odpowiedz
 • wzrok nie ten(2018-11-11 13:34) Zgłoś naruszenie 01

  przeczytałem z sadownictwem i myslałem o jabłonkach, a tutaj akurat inny temat

  Odpowiedz
 • poinformowany(2018-11-11 11:32) Zgłoś naruszenie 13

  całkowite zaoranie

  Odpowiedz
 • PO(2018-11-11 09:48) Zgłoś naruszenie 60

  Jątrzyć,donosić,skłócać,a nawet wezwać bratnią Luftwaffe...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze