Szef KNF podał się do dymisji. Chrzanowski: "Nieuczciwe, bezpodstawne ataki i prowokacja"

13 listopada 2018, 15:09 | Aktualizacja: 22.11.2018, 11:14
Źródło:PAP
Marek Chrzanowski

Marek Chrzanowskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Szef KNF Marek Chrzanowski poinformował we wtorek PAP, że składa dymisję z pełnionej przez siebie funkcji. Jak dodał, czyni to "z odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie nadzoru nad rynkiem finansowym i konieczność wnikliwego wyjaśnienia sprawy dla dobra państwa".

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • Robol(2018-11-13 22:45) Zgłoś naruszenie 00

    A gdzie jest/była CBA? Czy trzeba było czekać na film Pitbull Ostatni Pies by to wszystko wyszło? Jeżeli filmowcy o tym wiedzieli kilka lat temu czemu nie CBA?

    Odpowiedz
  • tylko Polski szkoda(2018-11-13 22:12) Zgłoś naruszenie 32

    Kolejny Psi kradziej, któremu koryto+ było za małe. Poprzednicy kradli łyżeczką ale obecni złodzieje to chochli nawet nie chcą już wziąć do lepiej łapy

    Odpowiedz
  • tylko Polski szkoda(2018-11-13 22:10) Zgłoś naruszenie 42

    Kolejny Psi złodziej, któremu koryto+ było za małe. Poprzednicy kradli łyżeczką ale obecni złodzieje to chochli nawet nie chcą już wziąć do złodziejskiej ręki

    Odpowiedz
  • Wyborca PiS(2018-11-13 20:45) Zgłoś naruszenie 172

    Czołem towarzysze! Kiedy wprowadzicie do Polski WRAK?

    Odpowiedz
  • Koryto plus(2018-11-13 19:44) Zgłoś naruszenie 286

    (P)azerni i (S)przedajni będą twierdzić, że to prowokacja Sorosa a taśmy są zmanipulowane. Oni żyją w alternatywnej rzeczywistości.

    Odpowiedz
  • aa(2018-11-13 18:54) Zgłoś naruszenie 59

    Michnik jak Urban - w życiu słowa prawdy nie wydrukował. A KODziarze w amoku. Hahahaha

    Odpowiedz
  • buul(2018-11-13 17:30) Zgłoś naruszenie 194

    Tonący Tw Ernest brzydko się chwyta.

    Odpowiedz
  • ex emigrant(2018-11-13 17:10) Zgłoś naruszenie 1923

    Falenta siedzi . Czy Czarnecki też będzie?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • oddaje glos do studia w Warszawie(2018-11-13 15:44) Zgłoś naruszenie 89

    no sorry, ale byles nagrany - wszystko jest jasne (z wyjatkiem wysokosci wynagrodzenia dla prawnika = prowizji )

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nietzshe(2018-11-13 15:41) Zgłoś naruszenie 9620

    Dojna zmiana jest wszechobecna. Lepszy Pisi sort też chce przy korycie się zakręcić bo z pensji mu mało. Ale nie każdy tak moze, parafrazując klasyka - jemu się te pieniądze po prostu nie należały!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz