Bąk: Mazda, z konia spadłaś? [MOTOFELIETON]

15 grudnia 2018, 18:03 | Aktualizacja: 15.12.2018, 18:03
Źródło:MAGAZYN DGP
Mazda 6 2.5 Skyactiv-G

Mazda 6 2.5 Skyactiv-Gźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Od kilku dni po internetach krąży filmik, na którym przedstawiciel polskiego oddziału Mazdy przez 10 minut odpiera zarzuty o to, że samochody japońskiego producenta mają problem z korozją, a do tego często padają łupem złodziei. Skąd takie nagłe wyznanie?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • Konrad(2018-12-15 22:21) Zgłoś naruszenie 11

    Wiele razy nie zgadzałem się z krytykami felietonów redaktora Bąka, ale tym razem przyznam sam, tekst ten jest wyjątkowo słabiutki. Na dodatek pełen sprzeczności i bezsensownych porównań i zwykłych bzdur. Posiadam kilku znajomych, którzy byli właścicielami mazdy 6. Byli, bo już nie są, Wszystkim samochody te ukradziono. System bezkluczykowy tego auta jest bardzo słabo zabezpieczony, a może i nie jest wcale. To tak na marginesie, bo wracając do felietonu autor uwielbiał jeździć tym samochodem zatykając uszy, a ja czytając miałem wielką ochotę zasónić sobie oczy.

    Odpowiedz
  • Leo(2018-12-15 21:53) Zgłoś naruszenie 41

    A ilu producentów oferuje silnik 2.0 bez turbiny spełniające najnowsze normy pseudoekologów?

    Odpowiedz
  • brajanek(2018-12-07 02:52) Zgłoś naruszenie 05

    świetna rola Maćka Musiała w nowej produkcji netflixa, Chyra - klasa!

    Odpowiedz
  • Tom(2018-11-25 21:35) Zgłoś naruszenie 37

    Jeździłem tym wynalazkiem i autor ma rację, wygląd auta magnetyzujący ale jak pojeździsz trochę to dojdziesz do wniosku że to auto dla twojego ojca. Przykre ale prawdziwe.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • mazdek(2018-11-24 15:01) Zgłoś naruszenie 41

    miałem 323f bj ruda wyżarła jej spód

    Odpowiedz
  • mrowkoniejad(2018-11-24 13:03) Zgłoś naruszenie 53

    Alez z pana smieszny smieszek panie redaktorze

    Odpowiedz
  • robert(2018-11-24 11:49) Zgłoś naruszenie 206

    rzeczywiście za dużo pisania o niczym …. lanie wody panie Bąk

    Odpowiedz
  • manżeta(2018-11-24 10:10) Zgłoś naruszenie 124

    Jest taki obraz Salvadore Daliego "Młoda dziewica podniecona własną niewinnością", mam wrażenie że artykuł jest czymś w podobnym klimacie emocjonalnym. Dla dorosłych powinny być standardowe skondensowane opisy przypominające rozwiązywanie zadań z fizyki, czyli dane, szukane wzory i wyliczenia, dodatkowo nie zaszkodzi podać źródła informacji. Do jakiej grupy docelowej dedykowany jest to auto i jak liczna to grupa?

    Odpowiedz
  • Lenin1978(2018-11-24 09:55) Zgłoś naruszenie 1120

    Co do spalania to bzdury. 2.0 TSI z mocą 50% większą, 4x4 i 300 kg nadwagi względem Mazdy 6 pali pół litra więcej. A jak się naprawdę zasuwa to pali tyle samo. Także te mity można sobie wsadzić w d..pę. Miałem 6kę 2.5 i jej normalne spalanie to było 11-12. W mieście 14. A nawet miałem przejazdy po 19-20. Żaden problem. Zmieniłem bez żalu na kosiarkę z turbiną i widłami na masce. Ale mam w końcu mam wyciszenie, hamulce i pojemny bagażnik. Kosztujący przy porównywalnej mocy i napędzie tyle samo co ten wolnossący cud techniki.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • filip(2018-11-24 09:51) Zgłoś naruszenie 41

    ale jak,za 160 k mazda 6 ? może jest ok, ale zestawienie tego pojazdu z ceną to jakiś żart

    Odpowiedz
  • dr Hejt(2018-11-24 09:35) Zgłoś naruszenie 411

    z co gdyby kupic Mazde z 2017 i samemu wygluszyc wnetrze, poprzez oklejenie bezbarwna folia bocznych szyb oraz wsadzeniu maty wygluszajacej do drzwi, pozostaje jeszcze sciana pomiedzy silnikiem a kbaina ale czy wystarczyloby zrobic powyzsze by wyciszyc?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dSC(2018-11-24 09:03) Zgłoś naruszenie 238

    Ile autor tego tekstu ma lat?! Bo jeśli więcej niż 15, to lepiej zająć się czymś innym niż pisanie takich "śmiesznych" wypocin. Przepraszam, ale nie byłem w stanie dotrwać do końca :-/u

    Odpowiedz
  • maciej(2018-11-24 07:17) Zgłoś naruszenie 456

    jest taki moment gdy bloger znany z humoru i lekkości języka wpada w pułapkę: zaczyna na siłę wpychać żarty i zabawne porównania aby zasłużyć na swoją markę. Spotkało to i applefobię, i złomnika, spotyka też p. Bąka.

    Odpowiedz