Sztab generalny: Rosja weźmie na cel kraje, z których znajdą się rakiety USA

5 grudnia 2018, 11:00 | Aktualizacja: 05.12.2018, 11:28
Źródło:PAP
Rosja i USA

Rosja i USAźródło: ShutterStock

W razie wycofania się USA z układu rozbrojeniowego INF te kraje, które rozmieszczą na swoim terytorium amerykańskie systemy rakietowe staną się dla Rosji obiektami do rażenia - oświadczył w środę szef rosyjskiego Sztabu Generalnego generał Walerij Gierasimow.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Toro(2018-12-05 11:49) Zgłoś naruszenie 373

    Przecież i tak jesteśmy "na celu". Różnica będzie tylko taka, że przestaniemy być bezbronni. Im szybciej staną u nas rakiety tym trudniej będzie Kremlinsom zamienić nasze życie w piekło.

    Odpowiedz
  • Głasnost(2018-12-05 11:52) Zgłoś naruszenie 241

    Rosja jak zwykle straszy,sama zbroji się łamie traktaty chwali się tym jakie to nowe bronie rakiet uruchomili potema sama sobie przeczy i udaje wariata myśla ci z junty na Kremlu ze są tacy madrzy a inni w USA i na Zachodzie same głupole

    Odpowiedz
  • LA(2018-12-05 11:59) Zgłoś naruszenie 301

    Walonki przelicytowały, po tym jak ćwiczyli parę lat temu atak nuklearny na Warszawę, to czym oni jeszcze chcą nas straszyć.... jak zwykle przedobrzyli...

    Odpowiedz
  • Jack(2018-12-05 12:19) Zgłoś naruszenie 171

    Chyba za dużo alkoholu ten generał wypił. Jeżeli Rosjanie zaatakowaliby terytorium na którym znajdują się żołnierze USA, to chyba odpowiedź byłaby tylko jedna.

    Odpowiedz
  • strachy na wróble(2018-12-05 12:37) Zgłoś naruszenie 181

    śmieszne te ruskie generały, ciagle mysla, ze inni ludzie są podobnie ukształtowani tak jak ruski ciełowiek - knutem i butelka wódkstrachy na wróblei

    Odpowiedz
  • Russia Bandit(2018-12-05 12:54) Zgłoś naruszenie 171

    Jak masz sąsiada bandytę, to dobrze mieć się czym bronić. Ukraina zrezygnowała z broni atomowej za gwarancję bezpieczeństwa i wiadomo czym się to skończyło.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • TOREN(2018-12-05 12:58) Zgłoś naruszenie 181

    Polska jest od dawna na celowniku Rosji, zatem amerykańskie rakiety nie pogorszą naszego położenia. Wręcz przeciwnie - mogą poprawić.

    Odpowiedz
  • NICKT(2018-12-05 14:01) Zgłoś naruszenie 111

    prymitywny naród i bandyckie państwo

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Głasnost(2018-12-05 17:38) Zgłoś naruszenie 50

    ukan a czymże takim jest Rosja???? żeby wszystkich zastraszać,atakowac swoich sasiadów których albo którzy mieli Rosjan za przyjaciół ,z nienacka napadac grabić i okupowac ich ziemie zajmować statki ,strzelać do samolotów pasazerskich ,bombardować w Syrii a swej historii Rosja mnostwo krwii przelała .W czym jest lepsza od tak potepianych przez ciebie Amerykanów???? Oni nie okupują niczyjej ziemi ,nie utrzymują baz wojskowych tam gdzie ich nie chcą nie rabują wszystkiego co podleci raczej dają a Rosja straszy sasiadów zakreca kurki sierdzi się napina muskuły a jedynym atutem jej mocarstwowości jest dziś broń nuklearna która strasza jak bandyci wszystkich w około nie przestrzegają traktatów ,napadają (statnio Gruzja 2008 i Ukraina 2014) zachowanie nie godne mocarstwa a rozbojarza.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz