Oto najważniejsze ustawy przyjęte przez Sejm w 2018 roku

31 grudnia 2018, 15:12
Źródło:PAP
Sejm, źródło: Flickr.com, Fot. Radio Nederland Wereldomroep's photostream: licencja Creative Commons Attribution-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-ND 2.0)

Sejm, źródło: Flickr.com, Fot. Radio Nederland Wereldomroep's photostream: licencja Creative Commons Attribution-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-ND 2.0)źródło: Inne

Minione 12 miesięcy to intensywny czas na Wiejskiej. W 2018 r. Sejm uchwalił szereg ustaw ważnych dla Polaków. Poniżej miesięczne zestawienie zmian istotnych zmian w prawie przygotowane przez Sejm.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • spekulant(2019-01-02 18:11) Zgłoś naruszenie 00

    A ja tu mam naukową uwagę do socjoloszek czy tez antropoloszek kulturalnych. Pierwsze primo - była sobie u władzy Pani premierzyna Szydło , dobra była , tyle , że miała poważne problemy nawet z tym w którą nogawkę zrobić , wymagało to dogłebnych , wielaspektowych konzultacji z wszystkimi organami doradczymi. Pocieszano się , że bidactwo jest tkaie bo w dzieciństwie nie dopuszczli do samochodzików tylko ciągle te lale i lale i lale. Drugie primo - tera z drugiego obozu , HGW , gdyby wstąpiła w szranki wygrałaby jak nic , mogliby wystawiać przecij dowolnego Jakiego z przeciwnego obozu czy dowolnego KO-wskiego Trzaskowskiego , wygrałaby jak nieugięci kandydaci z Gdańska czy z Krakowa , nie straszne im było nic. A HGW była jak to baba za ostrożna , zapewne przestraszyła się najpełniej tej dwukadencyjności - wtedy PiS jeszcze tak nie dawał w tył zwrot i prezydentka nasza pomyślała , że dwukadencyjnośći będzie od zaraz a tu PiS zgodnie z jakimiś tam prawami starożytnymi , że prawo niby wstecz nie działa zawiesił działanie do na zaś. PO gdyby rządziło i taka ustawa byłaby potrzebna na pewno by tak d nie dało. Tak więc drogie łuczone - czy te symptomy z obu stron wynikają może z genetyki czy z wyhowania . PS nie dostarczono wiadomości o zabawkach HGW , więc to zostawiam wam wnikliwe nader badaczki.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze