Podwyżka wynagrodzeń nauczycieli o 1000 zł miesięcznie? Tego chcą ZNP i FZZ

4 stycznia 2019, 13:54 | Aktualizacja: 04.01.2019, 14:19
Źródło:PAP
nauczyciel

nauczycielźródło: ShutterStock

Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych zawarły w piątek porozumienie, że będą wspólnie domagać się wzrostu wynagrodzeń zasadniczych nauczycieli i pracowników oświaty o 1000 zł miesięcznie od stycznia 2019 r.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Mieciu(2019-01-04 14:32) Zgłoś naruszenie 160

    Belfrzy nic nie zyskają, albo niewiele. To jedna z najmniej zorganizowanych grup zawodowych

    Odpowiedz
  • FF(2019-01-04 14:33) Zgłoś naruszenie 2710

    Świetnie, ja dałbym im 1000 zł podwyżki pod warunkiem: 1. pracy 8 h dziennei jak wszyscy 2. pracy w lipcu i sierpniu (zajęcia wakacyjne dla dzieci, sksy itp) 3. zrównania wieku emerytalnego z reszta społeczeństwa

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • żenada(2019-01-04 14:39) Zgłoś naruszenie 205

    Powalać niezadowolonych, niby tych mianowanych, wyzeraczy korkowych, pozatrudniać młodych i tyle. Biorąc pod uwagę ogromna ilość przywilej oraz to, ze na tle całego kraju, nauczyciele i tak maja dobre pensje a co najważniejsze stabilne z gwarantowanym płatnym urlopem. Niech idą do Januszy, tam będzie urlop na własny koszt.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • lubiący się lenić(2019-01-04 14:57) Zgłoś naruszenie 142

    Nauczyciele w szkołach językowych nie strajkują tylko strajkują ci co są na Karcie Nauczyciela .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • babajaga(2019-01-04 15:26) Zgłoś naruszenie 162

    Nauczyciele coscie tacy skromni żądajcie 10000 netto podwyzki!1 Ale mam propozycje jak mówicie że wam mało to idźcie do sektora prywatnego, albo może jako pielęgniarki? Co Wy na to? Wykształcenie macie to teraz czas pokazać co to wasze wykształcenie jest warte.

    Odpowiedz
  • try(2019-01-04 16:25) Zgłoś naruszenie 132

    szkoly sprywatyzowac!!!!!!!!1111

    Odpowiedz
  • Max(2019-01-04 16:38) Zgłoś naruszenie 122

    Uczniowie od 1 klasy ogólniaka na korepetycjach jadą bo inaczej się nie da. To niech nauczyciele lepiej uczą.

    Odpowiedz
  • Wanda(2019-01-04 23:44) Zgłoś naruszenie 103

    Zlikwidować Karty Nauczyciela!

    Odpowiedz
  • ann(2019-03-25 15:57) Zgłoś naruszenie 50

    Szczyt! Jeśli lekarz powiedziałby "od kwietnia odmówię leczenia" straciłby prawo wykonywania zawodu, a taki nauczyciel może powiedzieć, że nie będzie sprawował opieki nad dziećmi?! Od razu bym takiego posłała na spoczynek zawodowy. Niech w innym zawodzie poszuka szczęścia! W końcu wykształcony...jak3/4 narodu. Kpina!

    Odpowiedz