Hanna Gronkiewicz-Waltz dostała ochronę. Inni samorządowcy też się boją

23 stycznia 2019, 07:33 | Aktualizacja: 23.01.2019, 07:36
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Hanna Gronkiewicz-Waltz

Hanna Gronkiewicz-Waltzźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: John Guillemin

Ustaliliśmy, że byłej prezydent stolicy przyznano policyjną eskortę. Nie jest jedynym samorządowcem , który obawia się o siebie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Wawer(2019-01-23 08:49) Zgłoś naruszenie 358

    Przed kim ta ochrona, przed Polakami którzy stracili mieszkania?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Paweł (2019-01-23 08:11) Zgłoś naruszenie 3214

    Politycy są tak uczciwi i sprawiedliwi że aż potrzebują ochronę !!!

    Odpowiedz
  • no nie(2019-01-23 08:14) Zgłoś naruszenie 3111

    Niedawno kardynał Nycz w kazaniu stwierdzi, że Hanna Gronkiewicz - Watlz budowała w Warszawie Królestwo Boże. Jeżeli tak to Pani Hanna nie powinna się niczego złego obawiać przecież zapewniła warszawiakom Szczęście Boże

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Leon Z(2019-01-23 09:51) Zgłoś naruszenie 281

    A u nas na dzielnicy to kiedyś sąsiadka zadźgała męża w kuchni. Czy w tej sytuacji ja mogę poprosić o ochronę? Moja żona często po kuchni chodzi z nożem w ręce...

    Odpowiedz
  • mroje(2019-01-23 11:54) Zgłoś naruszenie 161

    Zrobili z miast swoje prywatne folwarki, posprzedawali co się dało , np energetyki miejskie, to się boją ! Ale boją się tych , z którymi przestali się dzielić , bo zwykli obywatele im "niestraszni" !!! Dwu kadencyjność jest w samorządzie terytorialnym niezbędna, a po zakończeniu audyt badający sposób gospodarowania budżetami !!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Maciek(2019-01-23 10:51) Zgłoś naruszenie 91

    I dobrze. Niech się boją oszuści. Ludzie już mają dość tych hien. Nie dziwię się jak komuś pęknie żyłka i ukatrupi polityka. Politycy sami tworzą atmosferę nienawiści i strachu. Ja olałem politykę. Już się nie denerwuję. Wisi mi ona.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wójcik(2019-01-23 11:09) Zgłoś naruszenie 60

    Czy wójt Topólki też potrzebuje ochrony?

    Odpowiedz