23 lutego: czy to niedziela handlowa? [SKLEPY ZAMKNIĘTE]

17 lutego 2020, 08:23 | Aktualizacja: 17.02.2020, 08:49
Źródło:forsal.pl
Czy w najbliższą niedzielę sklepy będą otwarte? fot. John Guillemin/Bloomberg

Czy w najbliższą niedzielę sklepy będą otwarte? fot. John Guillemin/Bloombergźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: John Guillemin

Czy w najbliższą niedzielę 23 lutego sklepy będą otwarte? Kiedy przypada najbliższa niedziela handlowa? Oto nasz kalendarz niedziel handlowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (59)

  • STRACIATELLA(2019-12-08 14:13) Zgłoś naruszenie 21

    Czekam obecny rzad nie zamknie sklepie w tygodniu...po co otwierac w ogole. Cofamy sie ...gorzej niz komunizm......chora Karajan.

    Odpowiedz
  • Ktoś ktos(2019-12-22 11:00) Zgłoś naruszenie 00

    Jakoś za komuny handel nie pracował w niedziele i jakie zdrowe i mądre społeczeństwo nam wyrosło na occie

    Odpowiedz
  • Ada(2019-11-17 09:22) Zgłoś naruszenie 00

    Byleby już tego nie zaostrzali, a da się z tym żyć.

    Odpowiedz
  • Wiktoria(2020-01-19 01:08) Zgłoś naruszenie 01

    Ale osoby pracujące w sklepach też mają rodziny i chcą z tą rodziną przebywać też bardzo też zrozumieć że osoby pracujące mają też życie prywatne

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Slonce(2019-12-15 10:55) Zgłoś naruszenie 01

    Ja uważam że sprzedawczynie tez chcą mieć wolną niedzielę dla rodziny . W końcu rodzina najważniejsza. Na nic pieniądze jak wszystko się sypie. A komu się nie podoba to niech zakasa rękawy i robi wszystkie niedziele jako sprzewca

    Odpowiedz
  • Wredziol(2020-01-02 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    iCal na 2020 nie będzie? :( Kalendarz z 2019 zawiera też niedziele z 2020, ale błędne!

    Odpowiedz
  • Oskar(2020-01-24 10:21) Zgłoś naruszenie 00

    Hahaha, ale wszyscy macie ból **** o te niedziele. Wszyscy jestescie tak bardzo zapracowani i nie macie czasu na nic, większość z was pracuje na etacie 8h kilka obowiązków 1 może 2 dzieci i nie macie życia.... sam z moją narzeczoną prowadzimy firmę, do tego pracujemy na pełnych etatach, wyobraźcie sobie że do tego jeszcze moja narzeczona piszę magisterkę, do tego potrafimy zrobić obiad posprzątać ugotować poprasować i o zgrozo! mamy jeszcze trochę czasu na to żeby 3 razy w tygodniu iść na siłownie i z psem na spacer i do weterynarza, zorganizujcie sobie lepiej czas, podzielcie się obowiązkami, posmarujcie się maścią na ból **** i przestańcie narzekać bo nic to nie daje (ps. zdecydowanie nie jestem zwolennikiem pisu i wolnych niedziel ale daje sobie radę )

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jancio(2019-12-22 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    Najpier poruwnywaliście do Niemców,tam sklepy pozamykane i nikt nie narzeka.teraz porównujecie do Węgier a jak jest w Somali ,nie wiecie.A ja pracuje też do pózna i nic nie mogę załatwic w urzędach w sądach w przychodniach niech pracują w niedziele.Wiecie jak to wkurza jak masz pracę w niedziele w pierwszy drugi dzień swiąt lejesz benzynę i każdy ci życzy wesołych świąt.A ty w myslach mówsz w D se wsadż te życzenia.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz