UE zablokuje przekop Mierzei Wiślanej? Źródło KE: Polska nie powinna podejmować żadnych prac do czasu decyzji

1 marca 2019, 18:31 | Aktualizacja: 01.03.2019, 19:18
Źródło:PAP
Skowronki, Mierzeja Wiślana

Skowronki, Mierzeja Wiślanaźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Michal Ryniak Agencja Gazeta

Polska nie powinna podejmować żadnych prac ws. budowy kanału przez Mierzeję Wiślaną; przedstawiciele KE nie potwierdzili na piątkowym spotkaniu konieczności realizacji tego projektu - przekazało PAP w piątek źródło unijne.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (44)

  • DAn(2019-03-03 20:12) Zgłoś naruszenie 00

    W prawie budowlanym nie widziałem zapisów o tym, że stroną postępowanie może być KE... Decyzja prawomocna,.. Kopać!!

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-03-03 11:23) Zgłoś naruszenie 04

    Brawo!!! Do budowy!!! Dla Niemiec i Rosji to szok!!! Polska staje się coraz szybciej samodzielna i bogatrza!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Miki(2019-03-03 07:33) Zgłoś naruszenie 00

    Ale dużo trolli!

    Odpowiedz
  • MW.(2019-03-02 15:50) Zgłoś naruszenie 32

    Suwerenne państwo k****.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Newsroom(2019-03-02 14:56) Zgłoś naruszenie 128

    W sprawie Mierzei Wiślanej,mogą nam skoczyć ci w Brukseli, w Berlinie i ci na Kremlu !

    Odpowiedz
  • Marek(2019-03-02 12:27) Zgłoś naruszenie 208

    Żałosne to jest. Nie możemy przeprowadzić prac budowlanych we własnym kraju, bez zgody Brukseli. Jestem za integracją europejską, wymianą studencką, możliwościom podróży, pracy i mieszkania zagranicą, współpracą gospodarczą, naukową i dotyczącą bezpieczeństwa. Ale na Boga, nie może być tak że o inwestycji w Polsce będzie decydował ktoś w obcym państwie !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tad(2019-03-02 10:58) Zgłoś naruszenie 138

    Zlikwidować Holandię i oddać naturze! - ona w całości jest sztuczna: same poldery, kanały, sztuczne mierzeje, wielkie połacie ziemi odebrane morzu. Tak nie może dalej być!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-03-02 09:28) Zgłoś naruszenie 710

    Edgar ma rację -tematy te powinny mieć charakter wojskowy i bezpieczeństwa energetycznego

    Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-03-02 09:28) Zgłoś naruszenie 108

    Edgar ma rację -tematy te powinny mieć charakter wojskowy i bezpieczeństwa energetycznego

    Odpowiedz
  • Dd(2019-03-02 09:15) Zgłoś naruszenie 128

    Mam prośbę. Odw..alcie się od tego. Nord stream 2. To można budować tak ?

    Odpowiedz
  • hehwh(2019-03-02 08:23) Zgłoś naruszenie 1410

    Boli oupa unie, kopac na nic nie patrzec, byle szybko!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Edgar(2019-03-02 08:20) Zgłoś naruszenie 911

    Niech powiedzą że planują np. jednostkę marynarki wojennej w Elblągu i kanał ma znaczenie militarne. Wtedy pachołki Putina z KE nawet nie będą mogły skamlec. A potem po fakcie będzie zmiana planów.

    Odpowiedz
  • CzłowiekWiary(2019-03-01 22:46) Zgłoś naruszenie 5945

    Kopać i robić swoje. Nie zastanawiać się. Wstawać powoli z kolan. Wszystko co Polska zrobi to źle. Na Zachodzie pokazują Polskę tylko ze złej strony. Tymczasem Niemcy słabną gospodarczo, Francuzi są już zislamizowani a społeczeństwo opodatkowane do bólu, Włochy w stanie prawie jak Grecja przed bankructwem, z Hiszpani i Portugalii ludzie młodzi za pracą wyjeżdżają za pracą do Ameryki Południowej, itd itp. Dużo obcokrajowców sprowadza się do Polski za pracą i mieszkaniem - mówią tutaj można żyć spokojnie. Porozglądajcie się i popatrzcie dobrze wokół. Wszystkiego dobrego życzę - wytrzymajcie jeszcze jakiś czas.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • qwe(2019-03-01 21:35) Zgłoś naruszenie 2712

    Musimy poczekac na nawa KE, ktora nie bedzie zlozona z komuchow i pacholkow Niemiec - byle do wyborow europejskich

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • nex(2019-03-01 20:51) Zgłoś naruszenie 237

    może znaleziono jakąś żabę

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jurek M(2019-03-01 20:37) Zgłoś naruszenie 3914

    Nawet putinka czołgi nie są wstanie zatrzymać przekopu Mierzei Wiślanej ! To pokazuje w jak kiepskim stanie jest niezwyciężona do niedawna "Krasnaja Armia "!! W kwietniu poznamy wykonawcę a w czerwcu - lipcu, zaczyna się kopanie Mierzei !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Virtus(2019-03-01 20:19) Zgłoś naruszenie 4616

    Jakie "źródło"? Wujek Bolek tak powiedział? Nazwiska proszę. Znaczenie mają tylko oficjalne dokumenty.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Breżniew(2019-03-01 20:16) Zgłoś naruszenie 387

    Towarzysze wszystkich krajów łączcie się hahaha

    Odpowiedz
  • observerrr(2019-03-01 20:11) Zgłoś naruszenie 6116

    w ke zagnieżdziła sie prosowiecka agentura?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pawel(2019-03-01 20:06) Zgłoś naruszenie 13150

    Niech powiedzą to samo Niemcom i ruskimi w sprawie gazcigu !!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz