Ilu Ukraińców przebywa w Polsce? Obliczono to na podstawie danych z telefonów komórkowych

7 marca 2019, 13:01 | Aktualizacja: 07.03.2019, 13:02
Źródło:ISBnews
Polska Ukraina

Polska Ukrainaźródło: ShutterStock

Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Lublin, Katowice i okręg górnośląski to największe skupiska osób pochodzenia ukraińskiego w Polsce, wynika z badania firmy Selectivv, specjalizującej się w pozyskiwaniu, analizie i profilowaniu danych z kanału mobile.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (29)

  • etey(2019-03-07 16:53) Zgłoś naruszenie 5113

    Polacy na wygnaniu, a w Polsce ukraincy będą ciągnąc 500+... porażka...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Passenger(2019-03-07 13:25) Zgłoś naruszenie 4517

    Z tego niecała połowa zarejestrowana w ZUS, reszta pracuje na czarno po dumpingowych stawkach psując po pierwsze rynek pracy, po drugie obciążając NFZ w którym się leczą za darmo.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Antoni(2019-03-07 13:35) Zgłoś naruszenie 3414

    Premiera Becia sprowadzila 3 miliony Ukraincow i teraz nie wiadomo ilu ich jest?

    Odpowiedz
  • PL83(2019-03-07 20:21) Zgłoś naruszenie 2725

    Pracują, płacą podatki i składki i podnoszą nasz PKB. Świetnie się integrują i szanują nasz kraj. Znam wielu Ukraińców i są tacy jak my, pracowici. Cieszę się, że są z nami.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • nomorepis(2019-03-07 19:38) Zgłoś naruszenie 1920

    Deportować banderowców!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • ano(2019-03-07 13:28) Zgłoś naruszenie 164

    Ruskie to lepiej wiedzą

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-03-07 16:18) Zgłoś naruszenie 1534

    Dodam jeszcze jedno: dla "Sans Papiers" (nielegalnych) i pracujących ludzi ze Wschodu w Polsce powinien istnieć dostęp do minimalnych świadczeń medycznych i do naszych szkół dla ich dzieci oraz do "zawodówek" bez żadnych sankcji systemowych wobec tych ludzi!!! Przypominam: dostęp tylko i wyłącznie do świadczeń minimalnych a nie do takich jak dla obywateli!!! Tak możemy zagwarantować szybki wzrost gospodarczy i wzrost świadczeń socjalnych i dobrobytu na wiele dekad dla naszych obywateli!!! Wiele zachodnich państw tak robi i to od wielu lat z wielkim sukcesem!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Tom(2019-03-08 09:16) Zgłoś naruszenie 1415

    Witam dyżurne Kremlinsy. Dobre relacje Polaków i Ukraińców to wasz problem. Straszycie, skłócanie, staracie się wywoływać lęki. A można przecież inaczej. Wystarczy wziąć przykład z Ukraińców. Język polski już znacie. W Polsce czeka was i wasze rodziny normalne życie, praca za znacznie lepsze pieniądze, oraz bezpieczeństwo i wolność o Putinizmu. Porzućcie to czerwono faszystowskie wariatkowo i spróbujcie lepszego życia a wkrótce sami będziecie bronić własnego domu i Polski przed kremlowską bandziorką.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-03-07 14:57) Zgłoś naruszenie 824

    Masz rację!!! 3 miliony Ukraińców to ich realna liczba w Polsce!!! "Zalegalizować" wszystkich jest niemożliwe i za drogie dla systemu ubezpieczeń społecznych!!! Podatki tak czy tak płacą bo robią zakupy niezbędne w Polsce!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • SOJUSZNIK(2019-08-05 14:37) Zgłoś naruszenie 51

    TRZEBA UMIEĆ ODDZIELIĆ NORMALNYCH UKRAIŃSKICH LUDZI OD TYCH UKRAIŃCÓW KTÓRZY POPIERAJĄ OUN UPA, BANDERĘ I UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW. Z TAKIMI TRZEBA JECHAĆ.

    Odpowiedz
  • BABA(2019-04-30 15:19) Zgłoś naruszenie 54

    Wolę ich niż plemiona muzułmańskie

    Odpowiedz