Dobra zmiana w resortach. Którzy ministrowie mogą odejść z rządu?

24 marca 2019, 20:00 | Aktualizacja: 25.03.2019, 07:17
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
premier Mateusz Morawieck

premier Mateusz Morawieckźródło: PAP
autor zdjęcia: Jan Karwowski

Z informacji DGP wynika, że w PiS trwa poważna dyskusja na temat ewentualnych przetasowań personalnych w radzie ministrów – dojść do nich może w kwietniu lub na początku maja.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • postawa koleżeńska (2019-03-25 10:08) Zgłoś naruszenie 41

    Jeszcze jest tylu chętnych do tego tortu, a wiec , wpuść towarzyszu , następnego, nie bądź egoista !

    Odpowiedz
  • ???(2019-03-25 09:57) Zgłoś naruszenie 40

    Czyżby kolejna zmiana warty przy „szwedzkim stole”? Podpadłeś , to wpuść następnego.

    Odpowiedz
  • Jubiler z Genewy(2019-03-25 09:16) Zgłoś naruszenie 113

    W życiu i w polityce chodzi o to, aby zachować twarz tzn. móc wyjść z domu na ulicę z podniesionym czołem. I aby być spójnym w tym co się mówi i robi. Niestyety ludzie mają u nas krótką pamięć i łatwo ich kupić za 500 PLZ. Do rozważań dla pani minister i jej podobnych.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gość(2019-03-25 07:59) Zgłoś naruszenie 32

    Ja uważam że powinien zostać zmieniony szef MON. Ogromne pieniądze inwestowane w modernizacje naszej armii , musza dać lepszy cywilizacyjnie skok naszej zbrojeniówce. W mojej ocenie , Błaszczaka ta sytuacja przerasta.

    Odpowiedz
  • Kazdy...(2019-03-25 07:48) Zgłoś naruszenie 72

    Kazdy polski urzednik pracujacy w instytucjach unijnych musi znac biegle dwa jezyki unijne. Do Parlamentu Europejskiego nie musimy wystawiac w duzej mierze analfabetow jezykowych.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • C1 lub C2(2019-03-25 07:42) Zgłoś naruszenie 40

    Kazdy kandydat na europosla powinien byc biegly w jednym z jezykow unijnych /angielski, francuski, niemiecki/ i wykazac sie certyfikatem na poziomie C1 lub C2.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zrezygnowac z reformy(2019-03-25 07:37) Zgłoś naruszenie 76

    Jest jeszcze czas , aby z tej reformy zrezygnowac. Uwazam, ze byloby to rozsadny krok, a obecna Minister Edukacji zastapic inna osoba.

    Odpowiedz
  • Stop reformie!(2019-03-25 07:22) Zgłoś naruszenie 38

    Reforma powinna zostac zastopowana. Reforma skomplikuje bardzo zycie dwom rocznikom uczniow. Mowie jako obywatel: STOP REFORMIE!

    Odpowiedz
  • bkb2(2019-03-24 23:21) Zgłoś naruszenie 44

    Ja wam dam poskomunistyczne lewackie smrody zmiany w PiS. .. LGBT to jest wasz koniec pajace.... ...

    Odpowiedz
  • bkb2(2019-03-24 23:15) Zgłoś naruszenie 117

    Ja wam dam poskomunistyczne lewackie smrody zmiany w PiS. .. LGBT to jest wasz koniec gowniane przydup asy ...

    Odpowiedz
  • tak będzie(2019-03-24 22:53) Zgłoś naruszenie 149

    Będą zmiany w resortach i w resorcie oświaty rónież, ale podwyżek i tak nię będzie choćby belfry nawet jeszcze rok strajkowali. Beton post komunistyczny może sobie dać siana, a kasy i tak nie wyrwą ! Szantaż nie przejdzie, nie z tym rzadem !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz