Eurostat: produkcja przemysłowa w Polsce w lutym wzrosła o 6,8 proc.

12 kwietnia 2019, 11:25 | Aktualizacja: 12.04.2019, 11:28
Źródło:PAP
metal, przemysł, technologia, fabryka

metal, przemysł, technologia, fabrykaźródło: ShutterStock

Produkcja przemysłowa w Polsce, wyrównana dniami roboczymi, wzrosła w lutym 2019 r. o 6,8 proc. rok do roku, po wzroście o 6,0 proc. rdr miesiąc wcześniej - podał Eurostat.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (21)

  • baba ze wsi(2019-04-12 12:01) Zgłoś naruszenie 4311

    Niemcy pewnie dostają spazmów gdy czytają takie super wieści z Polski ? Angela podobno chce się spotkać , z premierem Morawieckim i spytać jak on to robi, że rząd PiS ma tak wspaniałe wyniki ? Niemieckie PKB, to 0,5% - szok !

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • rudy nie oszust(2019-04-12 12:12) Zgłoś naruszenie 6512

    Jaka władza taka gospodarka brawo Panie Morawiecki BRAWO POLSKA brawo Polscy przeciębiorcy nie kradnący Vatu etc

    Odpowiedz
  • M mix(2019-04-12 12:28) Zgłoś naruszenie 4214

    Jeśli reszta krajów ze strefy euro się nie uwolni spod opieki Niemiec, to skończą jeszcze tragiczniej Mniż Grecja . Strefa euro zarzadzana przez Niemcy kapituluje. Dobrze ze nas tam nie ma.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • esc456(2019-04-12 12:41) Zgłoś naruszenie 496

    Nie zdziwię się jak w ciągu tego roku Polska gospodarka urośnie więcej od niemieckiej.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-04-12 12:52) Zgłoś naruszenie 352

    Wzrost gospodarczy w 1.kw. 2019r. będzie blisko 5%!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Leszek Bajzelrobisz(2019-04-12 13:05) Zgłoś naruszenie 3517

    SCHŁADZAĆ, SCHŁADZAĆ SCHŁADZAĆ!

    Odpowiedz
  • bkb2(2019-04-12 13:07) Zgłoś naruszenie 3212

    To Polska musi dzisiaj podjąć grę z USA Niemcami i Francją... To Polski interes musi się liczyć w naszych działaniach i dążeniach wobec Białorusi Ukrainy Rosji....

    Odpowiedz
  • obserwator(2019-04-12 14:52) Zgłoś naruszenie 3510

    A co na to chłopcy ze stajni Balcerowicza: Rzońca, Petru, i reszta? Myślę, że przyszła pora na uznanie ich za zwykłych niedouczonych pseudo ekonomistów. Wszak nic z tego co mówią się nie sprawdza a oni sami nie moga pochwalić się jakimikolwiek osiągnięciami.

    Odpowiedz
  • adamek (2019-04-12 21:56) Zgłoś naruszenie 264

    Cieszę się, że mamy dobrego premiera. Obawiam się, że środowiska które korzystały z "cateringu" władzy PO- właściciele Karuzel VAT, handlarze lewym paliwem , będą organizować prowokacje wspierani przez niemieckie media, które chcą , aby Polską rządziły siły które stwarzają z Polski rezerwuar taniej siły roboczej i nie dbają o pamięć historyczną, pozwalając na obwinianie Polaków za wybuch II WŚ i zbrodnie na własnym narodzie i polskich obywatelach.

    Odpowiedz
  • MKoro(2019-04-13 11:03) Zgłoś naruszenie 720

    Cieszycie się? To tak, jakby żona alkoholika cieszyła się z podwyżki dla męża. A on po prostu będzie więcej pił. Ważniejsze od rozwoju jest to, co władza robi z finansowymi efektami tego rozwoju. Jeśli je roz... na socjal, żadne słupki produkcji nie mają znaczenia.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Biedni nauczyciele uważajcie(2019-04-13 17:52) Zgłoś naruszenie 313

    Nie na darmo policja dostała ostatnio po 1500 zł i dostanie więcej !!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • a n t y p a c a n(2019-04-15 20:01) Zgłoś naruszenie 30

    Wystarczyło odsunąć układ okrągłostolcowy od koryta. Grzesiu, ogarniasz? Nigdy wiecej okrągłostolcowej sitwy złodziei w gospodarce!

    Odpowiedz