Bloomberg: Gej ateista snuje plany ratowania katolickiej Polski

2 maja 2019, 07:00 | Aktualizacja: 02.05.2019, 10:22
Źródło:Bloomberg
Robert Biedroń

Robert Biedrońźródło: ShutterStock

Robert Biedroń założył nową polityczną partię zaledwie niecałe trzy miesiące temu, a już niedługo może zadecydować o tym, kto będzie rządził Polską.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (101)

  • ANDRZEJ(2019-05-14 16:26) Zgłoś naruszenie 00

    OBRZYDLIWE

    Odpowiedz
  • 14X28(2019-05-13 08:19) Zgłoś naruszenie 10

    Wiosna” to szósty twór polityczny, przez który się w ciągu kilkunastu lat Biedroń przewinął (czyli co 2,5 roku zmiana). Jeśli jego partia zaistnieje na scenie politycznej, to przecież nowych głosów nie zdobędzie, pula do podziału jest mniej więcej ta sama. PiS-owi i PSL głosów nie odbierze, ale PO, SLD, Razem – owszem. Należy się zatem spodziewać, że zainteresowani będą do gardła mu skakać, czego przejawy już mamy. Posypią się oskarżenia, może nawet dojść do „brudnej” kampanii, bo biegunka na lewicy będzie nie do powstrzymania, nawet mocnym Stoperanem. Wszak może to zburzyć „porządek” polityczny – odebranie głosów PO i SLD (bo to tylko ich dotychczasowy elektorat może być zapleczem Biedronia) zaskutkuje tym, że post(?)komuna ponownie znajdzie się poza parlamentem a PiS wygra odpowiednią większością uzyskanych mandatów. Dlatego trzeba życzyć obu stronom jak największych sukcesów i przyglądać się biedronistom i antybiedronistom z prawdziwą życzliwością, oby im się… udało. Jak na razie, mamy do czynienia z homo-propagandą, która lansuje go niemal na „męża stanu” (a on, jak widać, bardzo to lubi, mierząc nawet w urząd… premiera). Nie ma więc rozliczeń jego kadencji prezydenckiej w Słupsku, tylko same peany. Z drugiej strony – twarde fakty. Wypomina mu się, że właściwie żadnej z obietnic przedwyborczych nie zrealizował, ale – gwoli ścisłości – nie miał kiedy. Jako prezydent Słupska ciągle był w „delegacjach”, w tym na imprezach LGBT, gdzie „godnie” (i przygodnie?) reprezentował swe miasto. Z czterech lat kadencji jeden rok (!) spędził na wojażach. A biorąc pod uwagę wszystkie dni pracy, gdy powinien być w mieście, ponad połowę czasu spędził poza słupskim ratuszem… To są dziś odpowiednie kwalifikacje, aby zaistnieć i burzyć fundamenty moralnego ładu społecznego. Patrząc na ich parady i głoszone hasła, nie powinno się ich traktować poważnie. Ale być może taka Wiosna do jesieni nie doczeka.

    Odpowiedz
  • vivien(2019-05-06 21:36) Zgłoś naruszenie 10

    Tak naprawdę ten gość jest znany z tego że lubi chłopców o niczym innym nie słyszałem, jeśli to jest jego program polityczny to gratuluję inteligencji jego potencjalnym wyborcom. Będzie tak jak z Petru też miał od razu 15 procent a skończyło się wielką klapą.

    Odpowiedz
  • lewak i tyle w temacie,w dodatku palikociarz......(2019-05-05 12:37) Zgłoś naruszenie 10

    precz z tymi co zakłócają życie polakom pod względami wiary i wolności.Poparte czynem na zborze w świeto konstytucji.....POkomunistyczne towarzystwo lewackie,trzeba odstawić na boczny tor,a przyniesie to ulgę tym polakom,którzy dążą do silnego państwa a anomalie lewicowe,tego nie uczynią nigdy,ze względu ideologii.

    Odpowiedz
  • Sd(2019-05-05 10:30) Zgłoś naruszenie 01

    Znakpmity wybor dla kraju. Kochani nie bedzie lepiej ba nawet bedzie gorzej ale bedzie tolerancja odpowiednia edukacja lewicowa i teczowe bloki oraz autobusy wszyscy bedziemy sie do siebie usmiechac i przytulac slaniajac sie z glodu. Co zribiles dla slupska? A no wlasnie... Jak 15 procent ludzi doroslych moze powielac po raz 3 ten sam idiotyczny blad. Popiera partie ktora wyskoczyla z krzakow jak nowoczesna czy ruch palikota teraz wiosna. Ten sam sterowany scenariusz 2 glowne partie i jakis ekstrawagancki pajacyk. Jak nie Janusz tu szkodaa slow to Rysiu intelygent teraz Robcio teczowa glowa.

    Odpowiedz
  • Jan Ełborodo(2019-05-04 11:17) Zgłoś naruszenie 01

    Ciekawe czy postawił loda Czarneckiemu w Słupsku ?

    Odpowiedz
  • Mony(2019-05-04 09:43) Zgłoś naruszenie 02

    Odsunięcie klechów od władzy to akurat dobry pomysł.

    Odpowiedz
  • R1(2019-05-03 23:21) Zgłoś naruszenie 30

    Ja nie wiem jak umknął wątek tego pobicia jego mamy. Ja nie znam nikogo, kto nawet by znał kogoś, kto pobił własną matkę. On nie tylko ją pobił, on jej złamał szczękę. To znaczy, że nie jest taki postępowy, cywilizowany jak się przedstawia. Nawet najwięksi patole nie mają takich wyroków. Nie mieści mi się to w głowie.

    Odpowiedz
  • jjj(2019-05-03 21:38) Zgłoś naruszenie 10

    Pis lansuje tego zboka bo odbierze głosy Koalicji, a Koalicja POpiera Konfederację z tego samego powodu. Gawiedź przygłupów ma głosować, demokracja pełną gębą.

    Odpowiedz
  • aa(2019-05-03 21:34) Zgłoś naruszenie 01

    Tylko pary zboków dostaną 500+ na dzieci.

    Odpowiedz
  • PL(2019-05-03 21:20) Zgłoś naruszenie 00

    A dla mnie katastrofą jest że w tych czasach media byle gamonia potrafią wylansować. Przecież tam nie ma ani mądrości, ani inteligencji, ani charyzmy ani tym bardziej umiejetności przywódczych. Za to jest wylansowany przekaz, - a patrzcie, jestem spoko, ładnie się uśmiecham, w ogóle jestem miły i każdy mnie polubi. I dzięki temu będzie nam wszystki super ble, ble, ble. Kto w ogóle wierzy w taki bełkot ??? I w takich ludzi. Przecież ten człowiek nie mam totalnie nic do zaoferowania.

    Odpowiedz
  • Valdemort(2019-05-03 20:52) Zgłoś naruszenie 02

    poziom wpisów i poziom pracy moderator są równe zero - umieszczanie tu jakichkolwiek własnych uwag to rzucanie pereł przed wieprze. Moderator powinien zrezygnować z pracy, chyba że jest z aktualnie rządzącej opcji.

    Odpowiedz
  • qwe(2019-05-03 16:01) Zgłoś naruszenie 50

    Biedron byl sadzony karnie za zlamanie szczeki swojej matce - szkoda, ze lewackie media nabraly wody w usta, w tej sprawie: nczas.com/2019/04/18/szokujace-doniesienia-te-informacje-pograza-lidera-wiosny-gw-biedron-zlamal-szczeke-wlasnej-matce/

    Odpowiedz
  • taki sobie(2019-05-03 13:16) Zgłoś naruszenie 50

    Jak można tak promować faceta,który zakłada skórzane stringi z piórami w kolorach tęczy w d...ie?

    Odpowiedz
  • Nieeeee(2019-05-03 11:50) Zgłoś naruszenie 60

    Gdzie jest mój ulubiony GENIUSZ EKONOMII-Rycho!!!!Wciskacie mi nowego iakiegoś(jakąś)gwiazdke,a ja ronie łzy po Ryśku..

    Odpowiedz
  • Tfe(2019-05-03 09:12) Zgłoś naruszenie 80

    Następny z kolekcji Ulicy i Zagranicy....

    Odpowiedz
  • Wiktor(2019-05-03 08:42) Zgłoś naruszenie 41

    Już niedługo może zadecydować o tym, kto będzie rządził Polską " redaktor żyje chyba w innym swiecie gdzieś na Karaibach , żeby takie fantasmagorie pisać niepodobna !!!

    Odpowiedz
  • Idzie Czas Nowych Partii(2019-05-03 08:41) Zgłoś naruszenie 02

    W Polsce jak na Ukrainie....może dużo ugrać ktoś nowy

    Odpowiedz
  • Gosciu(2019-05-03 05:45) Zgłoś naruszenie 70

    Kolejna wydmuszka jak makaron we francji czy tusk. Kreowany przez media za kase gropy interesow

    Odpowiedz
  • Marian(2019-05-02 23:50) Zgłoś naruszenie 61

    Pompowali nowoczesną, szczury uciekły a długi do spłacenia zostały. Ciekawe czemu w mediach nic nie ma o partii Teraz. Swetru popadł w niełaskę u sponsora ? Lubiłem pana Swetru, zawsze można było się uśmiać, a pomysłów miał bez liku. Niestety babki go przegoniły. Teraz pompują Biedronia, co ma pomysł przemysł STOP, CPK STOP, przekop przez mierzeję STOP, rozdawnictwo START. Przecież to zaraza większa od PiS. Jak nic niemiecki agent, a mówił, że sponsor nie wymaga.

    Odpowiedz