Afera GetBacku: Prokurator pomoże odzyskać pieniądze. Pierwszy pozew złożyła emerytka

22 maja 2019, 07:27 | Aktualizacja: 22.05.2019, 07:41
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
GetBack

GetBackźródło: ShutterStock

Pierwszy pozew cywilny śledczych związany ze sprzedażą trefnych obligacji wrocławskiego windykatora jest już w sądzie, a kolejne za chwilę tam trafią – wynika z informacji DGP.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Marian(2019-05-22 09:42) Zgłoś naruszenie 40

    Słusznie powinna być jakaś gwarancja (2 lata) co do towaru jaki sprzedają banki. Jak idę do sklepu i TV przestanie działać po 3 miesiącach to wracam do sklepu lub punktu serwisowego i żądam naprawy. Natomiast w banku po wpłaceniu pieniędzy klient zostaje z ręką w nocniku. Banki sprzedają jakieś lipne getbacki czy w investments, zgarniają sowite prowizje, do tego stosują misselling (babka chciała przedłużyć lokaty, a sprzedawca proponuje "lokatę ale trochę inną z gwarancją").

    Odpowiedz
  • Anna(2019-05-22 18:36) Zgłoś naruszenie 00

    A dlaczego żądają tych pieniędzy od Idea Bank i Polskiego Domu Maklerskiego, a nie od tego naciągacza?? Przecież wiadomo kim jest ten człowiek.

    Odpowiedz
  • Wojtek Kowal(2019-05-22 18:57) Zgłoś naruszenie 01

    Ja bardzo żałuję, że będzie kolejna pokazówka ze strony pisu jacy to my niby skuteczni jesteśmy. Tylko jakoś dziwnie nie mogą złapać ten pana, który oskubał pokrzydzoną.

    Odpowiedz
  • xiaomilepsze(2019-05-22 19:12) Zgłoś naruszenie 01

    Sprawę trzeba wyjaśnic, tylko odnoszę niepohamowane wrażenie, że to niby śledztwo to tylko show obliczony na zyskanie kilku punktów procentowych przed wyborami.

    Odpowiedz
  • misiek1989(2019-05-22 19:27) Zgłoś naruszenie 10

    Kto zawinił? GetBack! Kogo się ściga? Nie... niestety nie GetBack!

    Odpowiedz
  • paula(2019-05-22 19:44) Zgłoś naruszenie 00

    W tym wszystkim naprawdę zastanawiające jest podejście organów ścigania do pana K. które de facto nawarzył tego piwa.

    Odpowiedz
  • xiaomilepsze(2019-05-22 20:03) Zgłoś naruszenie 30

    Wydaje mi się, że to wszystko była skrupulatnie zaplanowana akcja mająca na celu zniszczenie banku. Podobnie jak afera gruntowa zniszczyła Andrzeja Leppera.

    Odpowiedz
  • Mateusz_Maowiecki(2019-05-22 20:22) Zgłoś naruszenie 01

    Hmm... a dlaczego nie ścigają tego bandyty, który oszukiwał ludzi? W tym temacie śledczy jakoś milczą.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gioker(2019-05-22 20:42) Zgłoś naruszenie 10

    Jeśli pis ma wyjaśnić tą sprawę to z pewnością się niczego nie dowiemy.

    Odpowiedz
  • sernik(2019-05-22 20:59) Zgłoś naruszenie 10

    Takie rzeczy tylko w Polsce! Niestety! Gruba bandziorów rozsadziła GetBack od środka, a teraz ściga się nie tych co trzeba!

    Odpowiedz
  • Mariusz Tomaszewski(2019-05-22 21:14) Zgłoś naruszenie 00

    A co w takim razie z tymi wszystkimi agentami, którzy sprzedali ludziom te papiery? Może jednak za nich warto by się wziąć w pierwszej kolejności?

    Odpowiedz