Morawiecki: Nowe rozdanie w Brukseli ma służyć budowie silnej UE

28 maja 2019, 18:22 | Aktualizacja: 28.05.2019, 18:41
Źródło:PAP
Parlament Europejski

Parlament Europejskiźródło: ShutterStock

Chcemy, żeby obsada najwyższych stanowisk w Brukseli służyła budowie silnej UE, wolnej od protekcjonizmu, która wspiera wspólny rynek i zapewni dobry unijny budżet na kolejną perspektywę - powiedział we wtorek w Brukseli premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • donna(2019-05-30 22:10) Zgłoś naruszenie 00

    Silna Unia to silna Polska. Nasi europosłowie o tym wiedzą i na pewno będą walczyć o piastowanie wysokich urzędów.

    Odpowiedz
  • gorros(2019-05-30 22:04) Zgłoś naruszenie 00

    I miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie. UE musi iść z duchem czasu i reagować na potrzeby ludzi.

    Odpowiedz
  • gawlik(2019-05-30 21:03) Zgłoś naruszenie 00

    I takiej brukseli chce większość europy co widać po wynikach wyborów. Musimy ją zmieniać na lepsze, a nie tkwić w biurokratycznym marazmie.

    Odpowiedz
  • eryk(2019-05-30 20:59) Zgłoś naruszenie 00

    UE poitrzebuje zmian i reform. PiS ma na to pomysł i pomoże pomóc popchnąć unię w tym kierunku a to moim zdaniem bardzo dobrze.

    Odpowiedz
  • elka(2019-05-29 23:57) Zgłoś naruszenie 00

    Pan premier Morawiecki jest niezastąpiony, poważnie. Nigdy nie mieliśmy tak dobrego polityka jak on. Jestem naprawdę szczęśliwa, że pan Morawiecki jest naszym premierem i godnie nas reprezentuje.

    Odpowiedz
  • kleopatra(2019-05-29 23:30) Zgłoś naruszenie 10

    Ciesze się, że PiS wygrało wybory do europarlamentu, bo przynajmniej wiem, że będą działać na korzyść Polski. A pan premier Morawiecki to najlepszy polityk, jaki mógł nam się trafić.

    Odpowiedz
  • Tyler(2019-05-29 21:30) Zgłoś naruszenie 20

    w pełni popieram słowa Morawieckiego!

    Odpowiedz
  • Choczyk(2019-05-29 19:54) Zgłoś naruszenie 70

    "wolnej od protekcjonizmu, która wspiera wspólny rynek" jestem MEGA miło zaskoczony tą wypowiedzią. Jednak Morawiecki to odpowiedni człowiek na stanowisku premiera.

    Odpowiedz
  • Andrzej82(2019-05-28 21:28) Zgłoś naruszenie 10

    Bardzo dobre podejście Panie Premierze. Ja się cieszę ze w końcu mamy silną reprezentację która będzie w stanie wiele zdziałąć.

    Odpowiedz
  • ???(2019-05-28 19:36) Zgłoś naruszenie 00

    UE i tak jest silna, pomijając kilka krajów z Europy Środkowej/ zawsze zajnpmujscych ostatnie miejsce w badaniach unijnych/ , które ciągną ja w dół.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-05-28 19:05) Zgłoś naruszenie 02

    Polak dostaje obecnie z Brukseli ok. dwa razy mniej niż obywatel Portugalii oraz ok. cztery razy mniej niż obywatel Grecji! To jest prawdziwy problem panie Morawiecki!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz