Budżet niemal bez deficytu, ale dodatkowe wydatki dopiero przed nami

29 maja 2019, 10:30 | Aktualizacja: 29.05.2019, 10:37
Źródło:Forsal.pl
budżet

budżetźródło: ShutterStock

Deficyt budżetu po kwietniu spadł do 80 mln zł Jeszcze w marcu wynosił 4,5 mld zł. Ale rok temu mieliśmy w kasie aż 9 mld zł nadwyżki

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (31)

  • Nikt (2019-05-29 10:58) Zgłoś naruszenie 16122

    Co ten PIS wyprawia zaczynam wierzyć, że wystarczy nie kraść.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Paweł(2019-05-29 10:45) Zgłoś naruszenie 14925

    Brawo Polska! Brawo PiS!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nowakowski(2019-05-29 11:59) Zgłoś naruszenie 14213

    Dziwne że akurat koniunktura przyszła jak odeszło PO, w Niemczech mamy duże spadki a w PL PKB wciąż na wysokim poziomie.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Terminator(2019-05-29 11:37) Zgłoś naruszenie 13614

    PKB w Polsce szybko rośnie (4.6%), inflacja (2.2%) i bezrobocie (3.4%, dane Eurostat) jest niskie a deficyt budżetu w stosunku do PKB spada! Czego pragniemy więcej? Jeszcze nigdy w naszej historii tak dobrze nie było! Brawo Polska!

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-05-29 11:09) Zgłoś naruszenie 2757

    Dług rośnie a pelikany łykaja ścieme o deficycie. Wasze dzieci też będą spłacać ten dług.!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-05-29 10:59) Zgłoś naruszenie 2737

    Deficyt nie ma znaczenia. Liczy się dług i to nie tylko budżetu ale wszystkich instytucji np ZUS i tu niestety PO=PIS. DŁUG rośnie rośnie rośnie dla naszych dzieci. Ale godziny PISo-moskali są policzone i niebawem zostanie postawione na śmietniku historii wraz z pruskim PO. To wy wyborcy PIS będziecie płakać zewnymi łzami.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-05-29 11:08) Zgłoś naruszenie 2367

    Wyborcy PIS są nieprzemakalni. POrawiecki się uwlaszczyl na nieruchomości jak typowy cwaniak, a oni pelikany ślepo tym szakalom wierzą. Płakać będziecie jak piramida się zawali.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Karol(2019-05-29 13:18) Zgłoś naruszenie 1479

    Jest deficyt nawet bez piatki. Po realizacji piatki bedzie masakra, w tym roku jeszcze zamortyzowana przez likwidacje OFE. Zupelny brak poczucia odpowiedzialnosci za kraj.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sukces_goni_sukces(2019-05-29 11:56) Zgłoś naruszenie 1213

    Jezu, jak my pędzimy! Nowe auto dla rodziny, jak rozumiem nadal kosztuje 40 średnich pensji? :)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Niezdziwiony(2019-05-29 13:16) Zgłoś naruszenie 1264

    Czyli za wyjątkiem CIT mamy realny spadek dochodów podatkowych w stosunku do roku ubiegłego. Czyli następuje grabież kasy przez złodziejów z pisu.

    Odpowiedz
  • świadomy(2019-05-29 16:41) Zgłoś naruszenie 109

    Nie ma żadnej nadwyżki i nigdy nie było za rzadnych rządów. Chyba że za PRL. Ponad bilion długu i tylko odsetki roczne pewnie 30 miliardów !!!

    Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-05-29 11:01) Zgłoś naruszenie 441

    Bravo Polska ......precz z PISo-Moskalia i jej partnerem pruskim PO

    Odpowiedz