Sklepy bezgotówkowe odpowiedzią na niedziele handlowe

14 lipca 2019, 16:40
Źródło:obserwatorfinansowy.pl
płatności-mobilne-nfc

płatności mobilne, nfcźródło: ShutterStock

Działający 24/7 i wykorzystujący technologie umożliwiające klientom robienie zakupów również w niedziele handlowe, to otwarty w Poznaniu w czerwcu 2019 r. sklep spożywczy sieci Take&GO. Niestety jak na razie tylko dla wybranych klientów. Jest to kolejna firma, po sieci sklepów Żabka, która w 2019 r. otworzyła w Polsce sklepy bezkasowe.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Random(2019-07-14 18:03) Zgłoś naruszenie 92

    Jestem za. Wkurza mnie, że w niedzielę nie mogę zrobić zakupów w sklepie spożywczym. Chętnie przywitałbym jakiś sklep samoobsługowy, w którym można zrobić zakupy o każdej porze każdego dnia.

    Odpowiedz
  • DAn(2019-07-14 19:57) Zgłoś naruszenie 20

    Skanowanie dowodu osobistego jest już nielegalne. Od 12.07.2019. Taki sklep żądając autoryzacji w ten sposób łamie prawo.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • uSa(2019-07-14 21:57) Zgłoś naruszenie 21

    Zyje w USA ponad 30 lat i nie rozumiem jak mozna nie miec konta bankowego gdy jest sie tu legalnie, a w wielu stanach nawet nielegalnie. Gdy ma sie prawo jazdy lub dowod osobisty kazdy bank oferuje darmowe konta bankowe. Niektore wymagaja &500 depozytu miesiecznie, niektore minimalnego balansu a inne nie stawiaja warunkow. Kogo wiec te sklepy dyskryminuja? Nielegalnych rezydentow, i tyle.

    Odpowiedz
  • Adam F(2019-07-15 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    nowy wspaniały świat. zastanówmy się dla kogo wspaniały?

    Odpowiedz
  • bartolleo(2019-07-19 16:57) Zgłoś naruszenie 00

    To dobry pomysł ale niedziele handlowe trzeba bezwzględnie przywrócić, dlaczego rząd ma mi mówić kiedy mogę robić zakupy? Albo zakazywać pracy w ten dzień? To jest chore, robią to tylko dlatego żeby się klerowi przypodobać, niech nie łudzą się że ludzie uwierzą że po coś innego.

    Odpowiedz
  • Samon(2019-07-22 17:42) Zgłoś naruszenie 00

    Efekt zakazu handlu będzie taki, że przyspieszy wdrożenie nowoczesnych rozwiązań do sklepów i ludzie potracą prace, bo nie będzie potrzeba tylu etatów w sklepach.

    Odpowiedz
  • Wieslaw(2019-07-29 15:23) Zgłoś naruszenie 00

    Po co tak kombinować, albo robić ze sklepów placówki pocztowe, to jest komedia jak ludzie muszą kombinować przez decyzje rządu, normalnie komuna. Każdy powinien mieć otwarte kiedy chce.

    Odpowiedz