Rosyjskie pociski nuklearne są nieuchwytne dla systemów przeciwrakietowych USA

13 sierpnia 2019, 12:51 | Aktualizacja: 13.08.2019, 16:52
Źródło:PAP
Międzykontynentalny pocisk balistyczny

Międzykontynentalny pocisk balistycznyźródło: Wikimedia Commons

Jak w poniedziałek podał dziennik "New York Times", służby wywiadowcze USA podejrzewają, że czwartkowy wybuch na poligonie rakietowym rosyjskiej marynarki wojennej w Nionoksie nad Morzem Białym nastąpił w trakcie próby prototypu pocisku manewrującego o napędzie nuklearnym.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Dawid(2019-08-13 14:49) Zgłoś naruszenie 5314

    Ruscy maja tak doskonała broń ze sami sie nią pozabijają .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-08-13 15:03) Zgłoś naruszenie 4611

    Taki pocisk nuklearny to także wielkie niebezpieczeństwo dla samej rosji!!!

    Odpowiedz
  • Newsroom(2019-08-13 16:41) Zgłoś naruszenie 3715

    Apeluję do Rosjan - zostańcie przy widłach , to jest bezpieczniejsza broń i nie potrzeba dużego wysiłku, by ją obsługiwać !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Krysia(2019-08-13 20:18) Zgłoś naruszenie 316

    Trudno aby były uchwytne, skoro wybuchają tuż po stracie....

    Odpowiedz
  • Alf(2019-08-13 16:38) Zgłoś naruszenie 2912

    Małpy coś wyprodukowały i małpy się teraz same pozabijają !

    Odpowiedz
  • zdziwiony(2019-08-13 18:12) Zgłoś naruszenie 249

    Znajomość historii broni rakietowej u komentatorów na poziomie ich komentarzy :D

    Odpowiedz
  • Dominacja usa się kończy(2019-08-13 22:12) Zgłoś naruszenie 1617

    Tramp blefuje. To mu wychodzi najlepiej. USA nawet nie pracują nad rakietami z napędem atomowym. Nawet rakiet hipersonicznych nie mają .Niestety daleko w tyle są za Rosją .Jak się drewno rąbie to wióry lecą .A rakietę dopracują i co wtedy ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Ohio(2019-08-13 23:54) Zgłoś naruszenie 144

    Ostatnio my Amerykanie pokazalismy, że możemy zastrzeliwac pociski patina jeszcze w fazie testowej na patina własnym poligonie

    Odpowiedz
  • A Polacy co ?(2019-08-14 08:16) Zgłoś naruszenie 114

    A Polacy kupili jakies amerykanskie "Patrioty" ktore nic nie pomoga i w razie czego nikogo w Polsce nie uchronia. I kto tu madry ?

    Odpowiedz
  • bc(2019-08-14 05:58) Zgłoś naruszenie 50

    Czy w tych wszystkich informacjach o nowej rakiecie ktokolwiek powiedział choć jedno zdanie prawdziwe?

    Odpowiedz
  • 99(2019-08-13 23:48) Zgłoś naruszenie 34

    Wątpię by to były takie o napędzie nuklearnym. Myślę że to małe rakiety z małą głowicą atomową. Nie taka co rozwali miasto tylko cześć dzielnicy.

    Odpowiedz