Wiele dzieci choruje, bo matki piły w ciąży. To wielki problem w Polsce, ale państwo go nie widzi

18 sierpnia 2019, 14:06 | Aktualizacja: 18.08.2019, 14:36
Źródło:MAGAZYN DGP
Rodzina, dziecko

Rodzina, dzieckoźródło: ShutterStock

Z autyzmem i ADHD się udało. Rodzice przebili się ze swoimi problemami do świadomości ludzi i uzyskali wsparcie. Dzieci chore, bo matki piły w ciąży, nie miały na razie tyle szczęścia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • lekarz praktyk(2019-08-19 13:26) Zgłoś naruszenie 10

    Pijaczki w ciąży powinny być traktowane jak przestępcy a nie wspierane. Pijesz w ciąży - sterylizacja i konieć świadczeń społecznych. Mądre społeczeństwo inwestuje w zdrowe rodziny a nie patologię.

    Odpowiedz
  • Gosia(2019-08-19 11:04) Zgłoś naruszenie 13

    to na prawdę już przesada jak matka pije w ciąży.. Gdzie ci ludzie mają głowę ... Moje dziecko też miało problem z ADHD na szczęście bnie z tego powodu. Kilka wizyt w poradni Kar-mel i wszystko było ok :)

    Odpowiedz
  • Jan(2019-08-19 06:58) Zgłoś naruszenie 571

    W Tuskolandii panstwo w gałe haratało...

    Odpowiedz
  • Roman(2019-08-18 18:07) Zgłoś naruszenie 1030

    Przyznaję, że nie chciało mi się czytać całego "artykułu", ale powiedźcie tak na zdrowy rozsądek w jaki sposób państwo ma zastąpić zdrowy rozsądek?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zet(2019-08-18 16:58) Zgłoś naruszenie 1325

    Ale to przecież LGBT stanowi zagrożenie dla polskiej rodziny a nie alkohol

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ?(2019-08-18 16:01) Zgłoś naruszenie 413

    Suweren zachorował na alkoholizm w średniowieczu, płacono mu wódką za pracę - czynił tak kler ze szlachtą. Pijący facet produkuje chore plemniki - dlaczego alkoholika /faceta/ od 16 do zgonu, nie karać? Wszak bezpłodność z wiekiem u facetów nie występuje. Za to jest artykuł, żeby baby wsadzać. A wprowadźcie prohibicję i każdego kto pije, bez względu na płeć, karać. A gdy już to zrobicie, ciekawe kto będzie polskim Al Capone? A Janusz Morawiec to z Ordo Iuris czy też z katprawackiej rodziny? Baby wszystkiemu winne, a te nasze chłopy wspaniałe. Jak karać to równo bez względu na płeć.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-08-18 15:43) Zgłoś naruszenie 16

    Wynik to: hiperaktywne 500+++-mongo!!! Ale produkcja musi iść dalej pełną parą!!! Chory system-chore stado!!!LooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz