Ambasada RP w USA: Niedawna umowa między Polską a USA przybliża nas do zniesienia wiz

17 sierpnia 2019, 10:17
Źródło:PAP
Flaga USA

Flaga USAźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Ty Wright

Polska i USA podpisały porozumienie o współpracy w zakresie bezpieczeństwa granic i imigracji - poinformowała na Twitterze ambasada RP w Waszyngtonie, oceniając, że jest to "ważny krok" na drodze do zniesienia przez USA obowiązku wizowego wobec Polaków.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Trago(2019-08-17 12:52) Zgłoś naruszenie 93

    Wizy do USA,,,,,PROSZE PRZESTANCIE PISAC O WIZACH DO USA,,,,,, teraz w polsce brakuje pracownikow do pracy,,,,,,,temat wizy to bajeczka SLD,,,,,,PO,,,,,, a teraz PIS powiela to samo

    Odpowiedz
  • POLAK(2019-08-17 13:35) Zgłoś naruszenie 01

    Przecież tu chodzi jedynie o wizy turystyczne, a czy to taki problem wybrać się do ambasady USA, po wizę?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • cfany lis(2019-08-17 13:49) Zgłoś naruszenie 73

    Wybory w USA się zbliżają, więc propaganda leci dla polonii aby głosować na Trumpa. Skąd my to już znamy?

    Odpowiedz
  • to polew(2019-08-17 14:35) Zgłoś naruszenie 83

    a po co nam te usa skoro cala ue stoi otworem? amerykanie są śmieszni z tymi swoimi wizami tak samo jak wy, którzy ciągle o nich piszecie

    Odpowiedz
  • buc(z)ek(2019-08-17 14:56) Zgłoś naruszenie 11

    O tym , jak sprawy się mają polactwo usłyszy już niebawem - wszystko ma cenę , a jaką chyba wita ?

    Odpowiedz
  • Robol(2019-08-17 15:53) Zgłoś naruszenie 01

    Przestali jeździć to znoszą. Raptem 100 000 Polaków rocznie podróżuje do USA. By to porównać, 3.5 miliona Brytyjczyków podróżuje do USA co roku, choć ich populacja nie jest nawet 2x Polski.

    Odpowiedz
  • jak RZYĆ(2019-08-17 18:21) Zgłoś naruszenie 32

    Znowu leci najtańsza kiełbasa wyborcza. W zasadzie to parówki wyborcze bo bezmięsne...

    Odpowiedz
  • Dzban(2019-08-17 23:06) Zgłoś naruszenie 00

    USA, USA? To, gdzie to jest?

    Odpowiedz
  • Dzbanek(2019-08-17 23:12) Zgłoś naruszenie 01

    USA, USA? To, gdzie to jest?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pomorzanin(2019-08-18 07:55) Zgłoś naruszenie 00

    RP się płaszczy a i tak wszystko zależy od ilości odmów na wizy w ambasadzie. W USA mają proste, sztywne zasady by nie można było kombinować jak to niektórzy nasi obywatele mają w zwyczaju.

    Odpowiedz
  • Posiadacz wizy B1/B2(2019-08-18 08:05) Zgłoś naruszenie 00

    Czy wiecie że jak Polska będzie w VWP to każdy wjazd kosztuje $14 opłaty za wniosek wjazdowy? Że mając wizę można podróżować 6 miesięcy, a w VWP 3 miesiące? Oczywiście jest taniej jak ktoś jedzie 1 raz na 10 lat.

    Odpowiedz