Łukaszenka i Putin podpiszą program integracji Białorusi i Rosji w grudniu

5 września 2019, 18:18 | Aktualizacja: 05.09.2019, 20:41
Źródło:PAP
Władimir Putin

Władimir Putinźródło: ShutterStock

Program działań w ramach dalszej integracji Białorusi i Rosji prezydenci obu krajów, Alaksandr Łukaszenka i Władimir Putin, mają podpisać 8 grudnia – powiedział w czwartek w Mińsku minister gospodarki Dzmitry Krutoj.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Marian(2019-09-05 19:31) Zgłoś naruszenie 4313

    Ruskie zagarniają kolejne państwo.

    Odpowiedz
  • Johnny English(2019-09-06 09:21) Zgłoś naruszenie 281

    Czy moglibyście przestać kalkować absolutnie fatalnie brzmiące i niepoprawne tłumaczenie "road map" jako mapę drogową? Thank you from the mountains

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Nord(2019-09-06 09:55) Zgłoś naruszenie 107

    Zaraz w Polsce będzie fala uchodźców z Białorusi Sowiecki dobrobyt nie każdemu obecnie pasuje.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bat(2019-09-06 10:57) Zgłoś naruszenie 81

    Jak to się nazywało ? Anschluss ? Prawie 100 lat temu jedno takie państwo wchłonęło inne.

    Odpowiedz
  • Waz(2019-09-06 11:46) Zgłoś naruszenie 31

    Modlić się intensywnie jak podczas cudu nad Wisłą w 1920 roku.

    Odpowiedz
  • unican(2019-09-05 21:11) Zgłoś naruszenie 337

    SpFling.︆︅com - świetny projеkt dla dоrоsły𝚌h, którzy сh𝚌ą znаleźć p𝚊rtnеr𝚊 s𝚎ksualnеgo

    Odpowiedz
  • fred(2019-09-06 16:18) Zgłoś naruszenie 28

    Trzymam kciuki za współprace Białorusi z Rosją.. Brawo :)

    Odpowiedz
  • mamba(2019-09-06 11:28) Zgłoś naruszenie 211

    Czyli Polska będzie jeszcze bardziej graniczyć z Rosją, z północy i od wschodu. Nie oszukujmy się, jeśli rosyjskie wojska wjadą pod Brześć, to będziemy mieli kolejny 17 września, i tym razem przed konfliktem jak i w trakcie politycy zachowają się tak samo. Przed będą wycierać sobie gęby honorem i stanowczo trzymać się swoich racji i negować rzeczywistość, a w trakcie wyjadą. Warszawa znowu zostanie zajęta... a kto będzie o nią walczył? LGBT? Kuce Korwina? Chcąc nie chcąc, już wpadliśmy w sidła Putina i nic nas z tego nie wyciągnie, nic!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz