"Dagens Nyheter": wielokulturowość doprowadziła Szwecję do apartheidu

13 września 2019, 12:28 | Aktualizacja: 13.09.2019, 13:25
Źródło:PAP
Widok na pałac królewski w Sztokholmie, fot. Kropotov Andrey

Widok na pałac królewski w Sztokholmie, fot. Kropotov Andreyźródło: ShutterStock

Nazywamy to wielokulturowością, ale w rzeczywistości stworzyliśmy w Szwecji ekonomiczny, społeczny i ludzki apartheid; każdy rządzący przyczyniał się do wzrostu segregacji - pisze w piątek dziennik "Dagens Nyheter", krytykując model kraju otwartego na imigrantów.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (69)

  • M5an(2019-09-13 20:49) Zgłoś naruszenie 553

    XDDD "minister czegoś tam IBRAHIM BEYLAN" no szwed jak się patrzy, ahahahahahah idźcie gnijcie, za głupotę się płaci. macie to, co było nie do uniknięcia a będzie tylko gorzej. adios pomidoros!

    Odpowiedz
  • wwweee(2019-09-13 14:18) Zgłoś naruszenie 498

    mądry Szwed po szkodzie

    Odpowiedz
  • asd(2019-09-13 19:46) Zgłoś naruszenie 477

    I Kaczynski znowu mial racje!!!! Co na to najgorszy i najglupszy sort???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Adrian(2019-09-13 15:54) Zgłoś naruszenie 3877

    W Polsce też są dzielnice krwiopijców przetykane doktorami habilitowanymi co prawda niezamożnymi ale udającymi zamożnych na kredyt. I są dzielnice robotniczo - emerycko - 500+ sowe gdzie dalej roi się od lombardów i firm pożyczkowych. Taka jest natura kapitalizmu że krwiopijcy potrzebują wysysać z kogoś krew. Za komuny łopaciarze mieszkali w jednej klatce z profesorem czy właścicielem budki handlowej. Ale nie bójmy tak skrajny układ jak z zachodu w Polsce nie nastąpi bo brak w Polsce socjalu pozwalającego żyć imigrantom . Imigranci o tym wiedzą i omijają Polskę szerokim łukiem. Tak że żadnych dzielnic imigranckich w Polsce nie będzie bo socjalu brak a z pensji robotników nie da się wyżyć.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • młodszy kapciowy (2019-09-13 17:47) Zgłoś naruszenie 387

    Na wiadomym portalu jest taki filmik "MUZUŁMANIN ZE SZWECJI DZWONI DO TELEWIZJI", w którym dziennikarz rozmawia z takim przybyszem i film bardzo dobrze pokazuje sposób rozumowania przybyszów i dlaczego wszelkie próby asymilacji z góry są skazane na niepowodzenie. Film ma 7 minut i warto go obejrzeć.

    Odpowiedz
  • Łukasz (2019-09-13 18:25) Zgłoś naruszenie 372

    Imigranci w Szwecji chcą zasiłek więc po co im nauka jak i tak nie chcą i nie będą pracować.

    Odpowiedz
  • Obatel(2019-09-13 23:25) Zgłoś naruszenie 352

    USA umie. Europa nie umie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • deeleek(2019-09-14 01:59) Zgłoś naruszenie 354

    A kiedyś był to taki dumny naród... dramat, do czego prowadzi lewackie zidiocenie. Żal patrzeć.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-09-13 17:20) Zgłoś naruszenie 84

    Spotkałem ok. rok temu dawną znajomą (Polka) w Szwajcarii która urodziła dziecko! To 3 letnie dziecko (jej syn) jechało na rowerze!!! Ja się dosłownie przestraszyłem!!! Czarne i jego twarz od urodzenia mocno zniekształcona!!! Pomyślałem: jakoś ta mieszanka genetyczna i multi-kulti nie funkcjonuje!!! Ona obecnie walczy z Aidsem!!!

    Odpowiedz
  • Mati(2019-09-14 11:29) Zgłoś naruszenie 70

    PiS tez ściąga dużo Czeczenów do Polski.Obiecywali ze nie bedą sprowadzać muzułmanów ,a jest ich już dużo.

    Odpowiedz
  • sarmata(2019-09-14 12:38) Zgłoś naruszenie 60

    Ideologia zamiast zdrowego rozsądku: bezpodstawne założenie że dzikus się ucywilizuje gdy trafi do cywilizowanego kraju. Otóż nie - ma on swój zestaw zachowań wbudowany w kulturę społeczną w której wyrósł i zmiana kraju zamieszkania tego nie zmieni.

    Odpowiedz
  • Bosman(2019-09-14 09:58) Zgłoś naruszenie 50

    Szwecja jest juz krajem stracony. Nic juz nie uratuje jej od upadku w przeciagu kilkudziesieciu lat. Chory, zbrodniczy, ideologiczny projekt multikulti przy jednoczesnym sterroryzowaniu prawdziwych Szwedow nie moze sie skonczyc inaczej. Nigdzie sie to nie udalo i nie uda.

    Odpowiedz
  • heh(2019-09-15 02:10) Zgłoś naruszenie 40

    Szwecja przyjmuje ludzi z krajów III świata, którzy od wieków parają się prostym rolnictwem, wypasaniem trzody, a także bandyterką (vide Somalijczycy) i teraz następuje wielkie rozczarowanie w Szwecji, że ci przyjęci na socjal migranci nie chcą się kształcić na lekarzy, prawników i inżynierów, a także nie uczą się szwedzkiego. Lewactwo to stan skarlałego umysłu.

    Odpowiedz
  • qwe(2019-09-14 02:30) Zgłoś naruszenie 40

    Imigranci, których wpuściła do siebie Szwecja, byli w rodzinnych krajach niepiśmiennymi farmerami, pasterzami, często ludźmi z półświatka. Nadzieja, że pójdą się oni kształcić na szwedzkich uniwersytetach na lekarzy i inżynierów, i zaprzestaną tego co robili w rodzinnych krajach przez całe generacje - to totalne lewackie mrzonki.

    Odpowiedz
  • deeleek(2019-09-14 13:27) Zgłoś naruszenie 20

    Żal patrzeć, co pozostało z tego kiedyś dumnego narodu.... brrrr koszmar

    Odpowiedz
  • Fan bzdur(2019-09-15 09:01) Zgłoś naruszenie 00

    Przyjaźnie się z emerytowany już Policjantem z ulic w centrum miasta Wrocka, tych starycg tam wskzanik 26 proc chłopców . Bez kontaktu w okresie dojrzewania z Policją było by sukcesem.

    Odpowiedz
  • Cezaris(2019-09-21 06:32) Zgłoś naruszenie 00

    Coś mi ten artykuł pachnie propagandą portalu sputnik i kaczystowską. Skoro tak w tej Szwecji źle, dlaczego Polacy masowo stamtąd nie wracają?

    Odpowiedz
  • Caius(2019-09-26 19:50) Zgłoś naruszenie 00

    Co na to Greta?

    Odpowiedz