Kidawa-Błońska: Mszczą się ludzie słabi. My jesteśmy silni [WYWIAD]

21 września 2019, 20:10
Źródło:MAGAZYN DGP
Małgorzata Kidawa-Błońska Fot. Maksymilian Rigamonti

Małgorzata Kidawa-Błońska Fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna
autor zdjęcia: Maksymilian Rigamonti

Jeśli ktoś złamał prawo, trzeba go z tego rozliczyć. Zemsta to oznaka słabości. A my jesteśmy silni. Z dnia na dzień coraz silniejsi - mówi Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka koalicji KO-PO na premiera, wicemarszałek Sejmu, polityk Platformy Obywatelskiej w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (24)

  • dzewic(2019-09-22 16:49) Zgłoś naruszenie 00

    No tak , z dobrego domu i wygląda na dziewicę , Giokondę, nieco przechodzoną i z second handa ale w dzisiejszych czasach wszystko da się załatać zafastrygować.

    Odpowiedz
  • info(2019-09-22 12:56) Zgłoś naruszenie 161

    nie dam się nabrać, mojego głosu nie dostanie

    Odpowiedz
  • Hmmmm(2019-09-22 12:13) Zgłoś naruszenie 162

    Ta leniwa pani niebawem się zmęczy....

    Odpowiedz
  • Ja(2019-09-22 12:01) Zgłoś naruszenie 191

    8 lat, 2 kadencję kiedy już rządzili wystarczy by ludzi przekonać , że to nieudolni partacze i krętacze gotowi dbać jedynie o własne interesy😒👎

    Odpowiedz
  • Jola(2019-09-22 10:36) Zgłoś naruszenie 191

    Ta pani to PO - jak pudernica, na wierzchu wymalowana a pod klęską Mogielnica.

    Odpowiedz
  • max parasol(2019-09-22 10:34) Zgłoś naruszenie 191

    Dzisiejsza totalna tzw. opozycja, to niestety kupa g ... rozrobionego z wodą !

    Odpowiedz
  • Pełowiec(2019-09-22 10:32) Zgłoś naruszenie 71

    Ścierba na prezydenta!!!!

    Odpowiedz
  • Pamiętamy(2019-09-22 10:26) Zgłoś naruszenie 192

    To oni mówili zajadając się ośmiorniczkami: 1. Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie. 2. Polska to Ch.. D... i kamieni kupa. 3. W Polsce praca jest .... ale podła. 4. Mało płacą? Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt - Prezydent Komorowski doradza w trakcie kampanii 5. "Teraz, kur...,paliwo może być nawet i po 7 zł" - Donald Tusk po wygranych wyborach 6. Praca za 6000 zł? Tylko idiota za tyle pracuje! - Elżbieta Bieńkowska Pamiętamy!!!

    Odpowiedz
  • Józef(2019-09-22 09:18) Zgłoś naruszenie 251

    Cóż za żałośni ludzie w tej Koalicji Obywatelskiej! Najpierw 8 lat w błoto , potem tragiczne zachowanie po przegranych wyborach,praktycznie dyskwalifikujących to ugrupowanie - jako polityków - teraz wydaje im się ,że wystarczy zmienić nazwę ,roszadę nazwisk,stroić firanki-ale w domu bajzel. Nawet jakby człowiek chciałby na nich zagłosować,to aż strach-strach głosować na ludzi nieobliczalnych,ponieważ nie potrafią skutecznie pokierować własnym ugrupowaniem,by odnieść sukces,a cóż dopiero powierzyć im ,tak skomplikowany organizm -jakim jest państwo,zwłaszcza ,że mamy w pamięci na co ich stać. No pasaran!

    Odpowiedz
  • No (2019-09-22 09:18) Zgłoś naruszenie 428

    Pani Małgorzato rzuca Pani perły przed wieprze, wystarczy spojrzeć na komentarze. Ten naród jest mściwy wobec każdego kto ma inne zdanie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • PO #LejemySzaboRazem(2019-09-22 08:57) Zgłoś naruszenie 221

    Tak jest mamy takiego pawera że hej , szczególnie moc jest z Grzechem Nitrasem i Szczebą, było jeszcze kilku mocnych Glapiński ale mogą go zamknąć za "kanapki" brane do kiszeni no i brygada z ratusza w Inowrocławiu ale im przycięli lewa faktury a za darmo nie chcą trolować. Moc jest z nami

    Odpowiedz
  • Maria(2019-09-22 08:55) Zgłoś naruszenie 271

    W rzeczy samej.. Silni byliście i jesteście w pogardzie dla innych.

    Odpowiedz
  • major(2019-09-22 08:18) Zgłoś naruszenie 293

    Pani MK-B to wynalazek pijarowców. Po wyborach zniknie jak kamfora. Mądry po 8 latach ich rządów się nie nabierze.

    Odpowiedz
  • fuj(2019-09-22 03:56) Zgłoś naruszenie 453

    PO to złodziejaszki, aferzyści, niemieckie sprzedawczyki, nieudacznicy, lewacy oraz miłośnicy multi-kulti. Żadne gadanie nie zdejmie hańby z tej skompromitowanej partii i jej członków.

    Odpowiedz
  • Adas(2019-09-22 03:11) Zgłoś naruszenie 241

    W Ameryce nie ma konfliktu politycznego? Ameryka taka nie jest? Co to za bdzury? Jak Pani wytlumaczy konflikt pomiedzy Demokratami a Trumpem?

    Odpowiedz
  • a(2019-09-22 02:35) Zgłoś naruszenie 313

    W Stanach podział też jest ogromny. Ameryka taka nie jest. A co ta panie wie o Ameryce? To zabawne

    Odpowiedz
  • Twój Szwab(2019-09-21 23:30) Zgłoś naruszenie 282

    Przyszła Pani Premier jak osławiony przyszły niedoszły zięć (hihi). No dobra nie ma co kopać leżącego ale należy się za bomby na matury.

    Odpowiedz
  • tad(2019-09-21 23:02) Zgłoś naruszenie 674

    Latami pluli nienawiścią, a teraz im się wydaje, że pięć minut przed kampanią uda im się przekonać ludzi, że są pluszowymi misiami.

    Odpowiedz
  • adi(2019-09-21 22:54) Zgłoś naruszenie 585

    Po tym co się dzieje w Warszawie widać, że tych ludzi po prostu nie można dopuścić do publicznych pieniędzy. Strach się bać, gdyby wrócili do władzy

    Odpowiedz
  • kalafior(2019-09-21 22:38) Zgłoś naruszenie 352

    Tytani po prostu.

    Odpowiedz