Znamy termin wyroku TSUE ws. frankowiczów. To może uderzyć w polskie banki

20 września 2019, 12:51 | Aktualizacja: 02.10.2019, 11:56
Źródło:Forsal.pl
frank szwajcarski

Frank szwajcarskiźródło: ShutterStock

To najbardziej wyczekiwana w ostatnich miesiącach decyzja, która może być dużym prezentem dla frankowiczów i źródłem potężnych problemów dla banków.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Arek(2019-09-20 14:45) Zgłoś naruszenie 6485

    Warto byłoby skończyć już z bredniami o stratach banku. Jedyne co "stracą" banki to nienależne zyski wynikające z dojenia klientów na oszukańczych umowach. A jak dla mnie to i tak za mało bo zarządy powinny trafić do więzień na długie lata a same banki zapłacić gigantyczne odszkodowania i zadośćuczynienia oszukanym ludziom. Tak by się stało w USA bo tam Władze bezwzględnie uczą firmy, że nie opłaca się oszukiwać. Niestety u nas się koncernom i bankom opłaca bo zarabiają miliardy a płacą groszowe kary.

    Odpowiedz
  • Pszcz(2019-09-20 17:48) Zgłoś naruszenie 6442

    Prawda jest taka, że przewalutowanie jest niesprawiedliwe dla posiadaczy kredytów w PLN. W nagrodę od TSUE ludzie, którzy wzięli ryzykowne kredyty we frankach będą płacić mniej niż ludzie którzy postapili bardziej rozważnie (przez ujemny Libor). Trochę to stawia na głowie cały system i sprawiedliwość.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Lukas(2019-09-20 14:12) Zgłoś naruszenie 641

    Nie uznanie ich racji tylko uznanie prawa analfabeto prawniczy!

    Odpowiedz
  • Antylichwiarz(2019-09-20 16:31) Zgłoś naruszenie 5464

    A dzisiaj Franek powyżej 4 zł a jak brałem kredyt był po 2 zł a kase przelano w pln czyli szafa gra prawda Banksterzy ?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • taksepisze(2019-09-20 13:27) Zgłoś naruszenie 333

    Czy wierszówka za lanie wody jest taka sama jak za artykuł posiadający jakąś treść?

    Odpowiedz
  • Dax(2019-09-20 15:21) Zgłoś naruszenie 231

    BYE BYE GETIN :-)

    Odpowiedz
  • mroje(2019-09-21 17:01) Zgłoś naruszenie 70

    Zamiast Zwiázek Banków Polskich powinno byc : Zwiázek Banków w Polsce ......

    Odpowiedz
  • Gosc(2019-09-22 11:01) Zgłoś naruszenie 24

    Po zamykac te wszystkie banki w Polsce zostawić tylko jeden NBP . Resztę złodziei wygnac z kraju. Zrobily sobie w polsce eldorado do dojenia biednych ludzi

    Odpowiedz
  • Polak(2019-09-25 18:58) Zgłoś naruszenie 10

    Najwyższy czas by politykierzy z PiSu zobaczyli na czym polega PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ:)

    Odpowiedz
  • Pytajnik(2019-09-23 12:52) Zgłoś naruszenie 10

    Od kiedy - commerz bank który ma większość toksycznych kredytów to polski bank?

    Odpowiedz