Koniec DasCoina. Piramida upada, ale budowniczy zarabiają dalej. I planują kolejny biznes

26 września 2019, 07:04 | Aktualizacja: 26.09.2019, 10:35
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Piramida bitcoin

Piramida bitcoinźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jedno z największych oszustw finansowych ostatnich lat dogorywa. Tysiące ludzi straciło miliony złotych. A twórcy przekrętu nadal nie zostali ukarani.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • Ben(2019-09-26 08:26) Zgłoś naruszenie 505

    Jak państwo ma chronić przed głupotą? Czy to na pewno wina państwa? Proszę nie szukać winy w instytucjach państwa albo w państwie jako takim a w głupocie i chciwości ludzi angażujących środki w podobne przekręty które od lat nie wiele różnią się od siebie.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Sioprołacz(2019-09-26 09:36) Zgłoś naruszenie 1211

    Zanim prokurator rozpocznie postępowanie w sprawach gospodarczych, akta śledztwa musi przesłać na biurko ministra Ziobro. Ten akta musi przejrzeć, bo sprawa może mieć potencjał a tego przeoczyć nie można. Jeśli sprawa dotyczy opozycji to machina śledcza rusza bez zwłoki a jeśli w sprawe zamieszani są ludzie związani z obecną władzą to minister musi przyjrzeć się bliżej: kto, co, po co i dlaczego - sprawa może być kopalnią hakow. Następnie prokurator prowadzący sprawę dostaje polecenie: śledztwo - start, zastosować opieszałość - sprawę przewlekać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • grj(2019-09-26 09:36) Zgłoś naruszenie 2216

    Nic dziwnego ze ludzie wciaz daja sie nabrac na latwy zysk . Nie zapominajmy ze zyjemy w kraju gdzie glosuje sie na tego kto wiecej obieca, płacąc nam za nasz głos naszymi pieniędzmi

    Odpowiedz
  • alelleuja i do przodu(2019-09-26 13:20) Zgłoś naruszenie 610

    Od 1989 r. mamy oszustów u władzy. Watykan ma długi mimo dochodów i nie posiadania obciążeń jak prawdziwe państwa. Rządy kościelnych i solidaruchów zaczęły się od odebranie bezpłatnej opieki medycznej i dentysty w szkołach, wykluczeniu cywiliz. prowincji. Wyrzucaniem ludzi z mieszkań, choć czynsz opłacony. Masowego bezrobocia i emigracji za chlebem. PiSkościelni walczą z nauczycielami aby dzieci były jeszcze nędzniejsze i głupsze niż za komunę. Mają bajkowo w RP kościelni i swoi przy korycie. Czy państwo jest winne, gdy dopuszcza do nędzy, ubóstwa i niedopowiadania za oszukiwanie, złe wykształcenie? Uczy się wiary i lekkomyślności a nie myślenia.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • kanclerz(2019-09-26 14:47) Zgłoś naruszenie 201

    Ludzie nawet nie piszcie ze daliscie sie nabrac na jakies "wirtualne "pieniadze bo swiadczy to o waszej miernocie intelektualnej!!!!! Jak tempym trzeba byc zeby dawac komus swoja kase za cos tak idiotycznego??? Czy poziom umyslowy naszych "byznesmanow" jest az tak denny??? Przeciez PANSTWO nie bedzie kazdego z wszystkiego wyreczac!! MYSLENIE NIE BOLI!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kokosza(2019-09-26 15:17) Zgłoś naruszenie 40

    Hej! gł... ooj , niezbyt rozważny po ile piniędze???

    Odpowiedz
  • Kropka(2019-09-27 07:29) Zgłoś naruszenie 31

    Na głupotę nie ma lekarstwa. A znając życie, ci pokrzywdzeni to zapewne kuceria, co nienawidzi systemu i Państwo że swoimi instytucjami kontroli, tak więc nic złego się nie stało xD

    Odpowiedz
  • fivb(2019-09-27 14:32) Zgłoś naruszenie 11

    Ten artykul jest na takim samym poziomie jak pytania zadawane przez dziennikarzy polskim siatkarzom..

    Odpowiedz
  • Kasablanka(2019-10-03 12:25) Zgłoś naruszenie 10

    Szanowni forumowicze nie dajcie się nabrać na biuro Market CFD jest to podobne działanie na większą skale bo większość myśli ż jak jest to pod kontrolą banku to jest to bezpieczne i tu wszyscy się mylimy jest to taki sam przekręt tylko w białych rękawicach.

    Odpowiedz