Wyrok TSUE to efekt zabiegów sędziego Piebiaka? On też ma kredyt we frankach

1 października 2019, 20:00 | Aktualizacja: 02.10.2019, 11:24
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Sędzia wyrok

Sędzia wyrokźródło: ShutterStock

Polska stanęła w TSUE po stronie frankowiczów. Istotny wpływ na nasze stanowisko miał były wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak,  który... sam pozwał bank za kredyt frankowy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (22)

  • liCHFa(2019-10-01 20:26) Zgłoś naruszenie 1528

    Widać, że liCHFiarze już rozpaczliwie łapią się czego mogą, ale i tak im nic nie pomoże :-D A skądże ten profesurek Gutowski? Coś tam bełkocze o sensownym rozłożeniu ciężaru pomiędzy frankowiczów a banki, tyle tylko że jakoś banki nie były tym w ogóle zainteresowane przez te wszystkie lata. Wręcz przeciwnie, bez żadnych oporów ciągnęli spready wzięte z d* i takież oprocentowanie (np. decyzją zarządu). Zakładali słusznie, że mają w kieszeni partie i sądy, a teraz nawet bankstera na czele rządu, więc nic im zrobić nie można w bantustanie priwiślańskim. Nie przewidzieli tylko, że ich długie ręce okazały się za krótkie na tę "zło Łunię" i teraz trwoga widać coraz większa :-D

    Odpowiedz
  • Bazyl(2019-10-01 20:41) Zgłoś naruszenie 14732

    No i szacun dla Piebiaka.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Franek(2019-10-01 21:36) Zgłoś naruszenie 284

    O znalazł się obrońca banków, które oszukały klientów. Tu POwinna prokuratura wkroczyć i wytoczyć procesy oszustom.

    Odpowiedz
  • i po co mataczyć?(2019-10-01 21:02) Zgłoś naruszenie 257

    Godusławski pójdzie z torbami, jak posypią się sprawy sądowe pomawianych przez niego Banasia i Piebiakiaka. Oj, będzie spiewał na całą Brukselę, że faszyści go gnębią.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Przemek(2019-10-01 23:10) Zgłoś naruszenie 213

    Ewidentnie widać gruby przekręt Banków. Są dokumenty banków(polityka banków) które stworzyły całą machinę mającą wprowadzić jak największą ilość osób w błąd. Żaden argument prawny po stronie banków nie istnieje. Złamali szerek klauzul niedozwolonych. Tak Polskich jak i UE. Poradzą sobie a oszukani konsumenci dostaną nawet zwroty gotówki. Spowoduje to tylko przedłużenie wielu firm i gospodarstw domowych co zwiększy inwestycje i konsumpcje.

    Odpowiedz
  • Putinek.(2019-10-01 21:43) Zgłoś naruszenie 180

    Jeszcze wyroku nie ma a już szczekają.

    Odpowiedz
  • ddd(2019-10-02 00:09) Zgłoś naruszenie 93

    Interesy Commerzbanku właściciela mBanku zaangażowanego po uszy w kredyty frankowe są ZAGROŻONE. Niemcy wpłyną na wyrok TSUE.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • nielot(2019-10-02 10:12) Zgłoś naruszenie 71

    Ale moc sprawcza ma ten Plebiak. Ma ktoś numer telefonu do niego? pogadałbym z nim i może sprawi ze ww końcu trafię szóstkę w Totka?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • halo!(2019-10-01 22:40) Zgłoś naruszenie 60

    A to już jest wyrok TSUE??

    Odpowiedz
  • Kłamstwo Smoleńskie! PAMIĘTAMY!!!(2019-10-01 23:11) Zgłoś naruszenie 516

    Każde państwo ma swoją mafię ale u nas to pis ma swoje państwo

    Odpowiedz
  • Bartek(2019-10-02 10:07) Zgłoś naruszenie 51

    – Ministerstwo Sprawiedliwości mogło przygotować rozwiązanie... no właśnie - mogło ale nie przygotowało mija 10 lat od hossy na franki i bańki jednocześnie... skoro rząd i banki nic nie wymyśliły to teraz za to zapłacą.

    Odpowiedz
  • Patriota(2019-10-02 11:10) Zgłoś naruszenie 41

    II Zmiana PO TARGOWICA,powinna donieść do Brukseli,ze Piebiak wziął kredyt we frankach!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Seba.(2019-10-02 12:51) Zgłoś naruszenie 10

    Akurat wyrok TSUE jest do niczego nie potrzebny, sądy już dawno mają solidne podstawy aby orzekać zgodnie z prawem i eliminować bezprawne zapisy bez uzupełniania luk po nich. Polska nie miała innej możliwości jak stanąć po stronie konsumentów. Ale idą wybory więc komuś takie artykuły są potrzebne.

    Odpowiedz
  • Passenger(2019-10-02 11:10) Zgłoś naruszenie 10

    Czyżby ktoś podważał wyroki sądów? Szczególnie TSUE?? Wszyscy razem: WOLNE SĄDY! WOLNE SĄDY!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • oooo!(2019-10-02 10:18) Zgłoś naruszenie 06

    ale to pis namawiał do brania kredytów we franku... to is powinien płacic

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz