W Polsce jest już milion wegetarian i wegan, a dwa razy więcej przygotowuje się na ten krok

2 października 2019, 07:45 | Aktualizacja: 02.10.2019, 07:47
Źródło:PAP
warzywa

Targ z warzywamiźródło: ShutterStock

Jest już milion wegetarian i wegan, a dwa razy więcej przygotowuje się na ten krok. Miliony przynajmniej ograniczają jedzenie mięsa - pisze środowa "Rzeczpospolita". Zmieni to cały rynek - dodaje.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Aggga(2019-11-05 06:07) Zgłoś naruszenie 00

    Same trolle na forum. Nikt was nie słucha i tak. Każdy ma swój rozum nikomu niczego nie wmowicie . Wegan będzie coraz więcej

    Odpowiedz
  • Visjoner(2019-10-02 19:50) Zgłoś naruszenie 41

    Trend "Związany zarówno z kwestiami ideologicznymi, jak cierpienie zwierząt, po środowiskowe" - taaa... Nie zaden trend tylko zostalo udowodnione naukowo i potwierdzone przez WHO, ze miecho - szczgolnie z produkcji masowej - jest szkodliwe dla zdrowia i rakotworcza. Rezolucji WHO sprzeciwialy sie tylko USA :)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zbig,(2019-10-02 11:45) Zgłoś naruszenie 31

    Ile milionów w Polsce jest waginań?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-10-02 10:46) Zgłoś naruszenie 810

    To taka chora moda z zachodu!!! Naturalny soczysty bio-steak vs. suchy placek z mąki sojowej i to w 99% genetycznie modyfikowanej!!! Kto wygra??? Chyba soczysty steak-mjam, mjam, mjam!!! Hehehe.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mobile(2019-10-02 09:10) Zgłoś naruszenie 84

    Zdaje się że Robert Biedroń miał rację, kiedy mówił że to prawie 10 % społeczeństwa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dżesika od brajana(2019-10-02 08:24) Zgłoś naruszenie 1719

    No cóż ciemny lud jest wszędzie, inteligentnych inaczej nie sieją........ ja z kolei z przyjemnością zjem dzisiaj schabowego na obiad. Równowaga musi być w przyrodzie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • dżesika od brajana(2019-10-02 08:24) Zgłoś naruszenie 715

    No cóż ciemny lud jest wszędzie, głupich nie sieją........ ja z kolei z przyjemnością zjem dzisiaj schabowego na obiad. Równowaga musi być w przyrodzie.

    Odpowiedz