„Często latasz samolotem? Wstydź się”. Czy wytykanie nieekologicznych lotów działa?

4 października 2019, 06:30 | Aktualizacja: 04.10.2019, 08:39
Źródło:Media
samolot

samolotźródło: ShutterStock

Latanie samolotem przynosi wstyd – głoszą proekologiczni aktywiści. Czy strategia nagłaśniania wpływu lotów na środowisko i wytykanie kosztów ekologicznych podróżującym faktycznie skutkuje?

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • $$$$$Bill(2019-10-05 13:11) Zgłoś naruszenie 23

    OK, przekonaliście mnie. W życiu nie wsiądę do samolotu. Odtąd wszędzie prywatnym jachtem.

    Odpowiedz
  • wjw(2019-10-05 11:46) Zgłoś naruszenie 31

    A ja często puszczam gazy i co z tego ? Może wróćmy do jaskiń, ale to też mało ekologiczne, bo trzeba by ubierać się w skóry i futra... Paranoja Kościoła Globalnego Ocipienia zatacza coraz szersze kręgi.

    Odpowiedz
  • Zum(2019-10-05 10:51) Zgłoś naruszenie 44

    Największe skażenie powietrza jest nie tyle przez miliony samochodów ale przez dziesiątki tysięcy samolotów , które są ogromnie paliwożerne! Do tego rozpylają spaliny na dużych wysokościach i to wszystko i tak spada na ziemię...szczególnie w wkolicy wielkich lotnisk

    Odpowiedz
  • ha ha (2019-10-05 10:34) Zgłoś naruszenie 42

    A ja się zgadzam , wiezienie swojej d... y do Egiptu tylko po to żeby się wygrzać i nażreć jest jak najbardziej nie ekologiczne , poszedłbym dalej wiele sportów korzystających z energii silników jest nie ekologiczne i powinno być zakazane .

    Odpowiedz
  • Pablo(2019-10-04 11:08) Zgłoś naruszenie 93

    Co za brednie. Skoro latanie jest nieekologiczne i ludzie powinni się wstydzić że latają to proponuję przesiąść się na dorożkę i generalnie cofnijmy się do epoki sprzed rewolucji przemysłowej.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Maciej(2019-10-04 11:01) Zgłoś naruszenie 153

    Przeginają ... naprawdę tego nie da się już słuchac. Tym bardziej ze poza EU mało który kraj robi cis na serio w kierunku rzeczywistej ekologii.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DAn(2019-10-04 10:57) Zgłoś naruszenie 143

    .."Latanie samolotem przynosi wstyd – głoszą proekologiczni aktywiści.".. Aktywiści proekologiczni, to ludzie robiący zadymy za pieniądze, których pobieranie nie wstydzi ich wcale. Wszystko dla dobra planety rzecz jasna..Są też naiwniacy i kompletni durnie, ale o takich nie ma co dyskutować. Można im tylko współczuć.

    Odpowiedz
  • M5an(2019-10-04 10:17) Zgłoś naruszenie 84

    Powinni każdemu pasażerowi zamiast pogadanki o pasach i ewakuacji zrobić wrzask ala Greta Turnberg "how dare you!! how dare you!!!" na pokładzie. Może ktoś się rozmyśli. Sądzę, że można do tego prawnie zmusić linie samolotowe.

    Odpowiedz
  • 123(2019-10-04 09:28) Zgłoś naruszenie 233

    Ciekawe jak dlugo potrwa ta histeria?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Chłop(2019-10-04 09:04) Zgłoś naruszenie 203

    Totalna brednia,ale ja,chłop folwarczny nie latam samolotem,tylko jezdze ekologiczną furmanką.

    Odpowiedz