Szef MSW RFN: Europie grozi większy kryzys migracyjny niż w 2015 r

6 października 2019, 10:51 | Aktualizacja: 06.10.2019, 11:35
Źródło:PAP
Migranci z Syrii

Migranci z Syriiźródło: ShutterStock

Niemiecki minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer obawia się, że Europie grozi jeszcze większy kryzys migracyjny niż w 2015 roku. Szef resortu w rozmowie z "Bild am Sonntag" w niedzielę wzywa do lepszej ochrony granic Unii.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (25)

  • curio(2019-10-07 22:07) Zgłoś naruszenie 00

    Seehofer powinien zaproponować wysłanie na greckie wyspy nie pracowników BAMF a snajperów.

    Odpowiedz
  • Gość(2019-10-06 19:24) Zgłoś naruszenie 52

    To przecież Kanclerz Merkel ich zapraszając wygenerowała problem imigracyjny. A Pan Seehofer mówi ,jakby nie był członkiem Rządu Kanclerz Merkel. W mojej ocenie Kanclerz Merkel narobiła bałaganu tym zaproszeniem nie tylko NRF ,ale i Europie.

    Odpowiedz
  • Game over(2019-10-06 19:15) Zgłoś naruszenie 100

    To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie.

    Odpowiedz
  • Ech...(2019-10-06 15:08) Zgłoś naruszenie 399

    Jedyne co mogły zrobić Europejki to urodzić tyle dzieci żeby migranci nie byli potrzebni a teraz skoro już jest za późno to rządy muszą udawać, że nie chcą emigrantów bo tego oczekują wyborcy. I ściągać imigrantów ile się da bo tego potrzebuje gospodarka i starzejące się bezpotomne społeczeństwo. Bo jaka jest alternatywa? Średnia wieku rośnie co raz większy odsetek społeczeństwa przekracza 65 lat wyludnią się kolejne tereny kolejne fabryki będą zamykane. Obciążenie demograficzne co raz mniej licznych zdolnych do pracy zaowocuje kosmicznym wzrostem podatków i zniechęci do pracy. Programy socjalne i emerytury trzeba redukować co już jest praktycznie rzecz biorąc nieuniknione. A służba zdrowia nie podoła rosnącej rzeszy ludzi starych i malejącym wpływom z podatków. Co więc mogą zrobić rządy? Co mogą zrobić rządy kiedy społeczeństwo już wybrało samobójstwo biologiczne? Przypomnę matematykę poziom szkoła podstawowa dzietność np Polska 1,4 oznacza redukcję populacji o 30% co pokolenie czyli około 30 lat.

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • kaliszak(2019-10-06 14:09) Zgłoś naruszenie 620

    niech jeszcze zwieksza benefity socjalne dla emigrantow muzulmanskich i afrykanskich, niech im rozdaja po volkswagenie passacie i mieszkaniu to na pewno kryzysu nie bedzie....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nikt (2019-10-06 13:42) Zgłoś naruszenie 1833

    To lewicowe statki współpracujące z przemytnikami są odpowiedzialne za ten kryzys! Przecież pontony czasami nawet, już silników nie mają. Niedługo będą zabierać książąt orientu bezpośrednio z libijskich plaż!

    Odpowiedz
  • red.(2019-10-06 13:08) Zgłoś naruszenie 3234

    Nie słuchali Kaczyńskiego i Orbana ,no to teraz będą słuchać bełkotu islamskich przybyszów z całego świata. Do Niemiec wszystkich kierować tam dadzą im wysoki socjal , ciepłą kiełbasę i dach nad głową - orkiestry dęte będą czekać na zgłodniałych przybyszów .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Hahaha(2019-10-06 12:58) Zgłoś naruszenie 1227

    Moze cieszcie się,ze przy braku granic nie przybyli Zielone Ludziki tow.Putina.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nabuchodonozor(2019-10-06 12:55) Zgłoś naruszenie 75

    Jedyne co powinna zrobić UE, to wynegocjować z krajami afrykańskimi i Pakistanem sposoby weryfikacji tożsamości imigrantów oraz odbieranie imigrantów ekonomicznych przez te kraje. Tu jest miejsce na działania dyplomatyczne UE. Ci, którzy nie potrafią wylegitymować się wiarygodnymi dokumentami tożsamości powinni trafić do obozów, w których przebywać będą do czasu potwierdzenia ich tożsamości. UE może jeszcze pomóc poszczególnym krajom w odsyłaniu nielegalnych imigrantów, natomiast nie powinna zastępować kontroli granicznych poszczególnych państw. Można by ewentualnie dopuścić taką wspólpracę na morzu. Ponadto UE powinna zakazać poszczególnym krajom możliwości kupienia obywatelstwa w zamian za inwestycje.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-10-06 12:46) Zgłoś naruszenie 2132

    Ten cały bałagan z tymi nielegalnymi bandytami z Afryki i z Bliskiego Wschodu to wina Berlina i Paryża!!!

    Odpowiedz
  • Uffffffff(2019-10-06 12:36) Zgłoś naruszenie 4054

    Paskudne,niemieckie zakłamanie.To niemieckie organizacje współpracują z przemytnikami ludzi,to Niemcy ich zapraszają,to wielka krytyka Salviniego,bo południowe granice Unii chciał uszczelnić,nie przypominając Orbana.ZAKŁAMANIE!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Swedistanu dawna Szwecja (2019-10-06 12:30) Zgłoś naruszenie 2730

    Skoro południe nie potrafi pilnować granic przed młodymi roszczeniowymi bykami. Musimy pilnować naszą granice, bo skończymy jak swedistan dawna Szwecja.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jan88(2019-10-06 12:22) Zgłoś naruszenie 1236

    RP powinna opuść Strefę Schengen aby odzyskać kontrolę nad swoimi granicami oraz aby móc w pełni kreować swoją politykę migracyjną.Polska powinna pozostać w UE. Przywróćmy lądowe kontrole graniczne!!!

    Odpowiedz