Piątka PiS na pierwsze 100 dni nowej kadencji: mały ZUS, 13 i 14 emerytura, dopłaty dla rolników

7 października 2019, 12:09 | Aktualizacja: 07.10.2019, 12:46
Źródło:PAP
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: ShutterStock

W ciągu pierwszych 100 dni zostaną uchwalone ustawy albo przygotowane programy rządowe dot. małego ZUS, 13 i 14 emerytury, pakietu kontrolnych badań profilaktycznych, budowy 100 obwodnic i planu dojścia do równych dopłat dla rolników - zapowiedział w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • pp(2019-10-07 13:17) Zgłoś naruszenie 1416

    Ten program wyborczy jest tak realny, jak milion samochodów elektrycznych.

    Odpowiedz
  • M5an(2019-10-07 13:19) Zgłoś naruszenie 912

    Pfff, gdzie moja 50ta emerytura. I dlaczego płaca minimalna tylko na 4 tysiące, milion. Dajcie milion i 50tą emeryturę. Jak coś jest dobre 1x, 2x i 3x, to będzie też dobre 50x i 1000000x.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kłamstwo Smoleńskie! PAMIĘTAMY!!!(2019-10-07 13:31) Zgłoś naruszenie 1011

    Agenci, którzy wymyślili kłamstwo smoleńskie, oszukali przy jego pomocy miliony bardziej naiwnych Polaków. Na tym kłamstwie założycielskim doszli do władzy, by dziś zgodnie z tajnym poleceniem z centrali skrycie osłabiać Polskę i jak nikt przed nimi napychać sobie przepastne kieszenie. Gdyby, dajmy na to, taki plan realizowała agentura kremlowska, to czy mogła bardziej zaszkodzić Polsce niż to się stało w ostatnich 4 latach?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tak będzie !(2019-10-07 13:47) Zgłoś naruszenie 1311

    To co prezes zapowiedział to z żelazną konsekwencją będzie w 100 % zrealizowane; na złość trollom, opozycji i na złość całemu lewackiemu marksistowskiemu światu !! /śmiech

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bernie(2019-10-07 15:36) Zgłoś naruszenie 65

    No i super.Tak trzymać.Bo PO tylko czeka zeby oddać cysterny panom-złodziejom.

    Odpowiedz
  • Robol(2019-10-07 15:47) Zgłoś naruszenie 47

    Mogą sobie obiecywać co chcą, ja będę głosował na lewice.

    Odpowiedz
  • halo 5(2019-10-07 16:32) Zgłoś naruszenie 65

    FAKT! Super jest ten Pis! jak rozdawać publiczne (czytaj Twoje czy moje) pieniądze to idzie im doskonale. 500+ 300+ 13 -ta emerytura, 14, 15-ta (Swoją drogą po co te bonusy, sztuczne obniżki Zus i inne. Czy nie można najnormalniej w świecie podnieść emeryturę średnio-miesięczną, albo ZUS obniżyć do racjonalnego poziomu dla wszystkich, powalczyć o szarą strefę, żeby ludziom się opłacało ubezpieczać działalność??) A wracając do meritum: kasę rozdawać idzie lekko, ale budować coś, kreować, rozwijać... Uch! trudna sprawa: milion elektryków, miliony mieszkań, edukacja, zdrowie... tu bardziej bliżej do stadniny w Janowie... "po dobrej zmianie". FAKT!

    Odpowiedz
  • bono(2019-10-07 16:43) Zgłoś naruszenie 74

    miała być jeszcze 15 emerytura, a nie ma

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz