Tunel pod Świną z zezwoleniem na realizację. "To ważne dla całej Polski"

7 października 2019, 12:59 | Aktualizacja: 07.10.2019, 13:18
Źródło:PAP
Tunel w Świnoujściu, źródło: GDDKiA

Tunel w Świnoujściu, źródło: GDDKiAźródło: Materiały Prasowe

W poniedziałek w Świnoujściu (Zachodniopomorskie) podpisano zezwolenie na realizację inwestycji drogowej dla tunelu pod Świną. To inwestycja ważna dla całej Polski - podkreślał minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Angarr(2019-10-07 17:27) Zgłoś naruszenie 11811

    Brawo PIS !!! Mozna? Można! PiS pokazał że jeśli jest wola to i pojawią się możliwości. Za czasów Lewicy lub PO zawsze było jakieś ale. Nie było jednak problemów z zajmowaniem wysokich stanowisk i branim apanaży Ludzie i ich problemy zawsze były i są w głębokim poważaniu. PIS walczy z imposybilizmem państwa i to jest najważniejsza różnica między PIS a cała opozycja poza i parlamentarna.

    Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-10-07 19:28) Zgłoś naruszenie 1137

    Przypomne ze prace projektowe i przygotowawcze były za PO.

    Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-10-07 19:34) Zgłoś naruszenie 1118

    Przypominam że inwestorem jest miasto Świnoujście a GDDKIA tylko inwestorem zastępczym......PIS niech sobie nie przypisuje tego sukcesu bo prezydent Zmurkiewicz dawniej SLD ma wiadomy stosunek do PIS

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bosman(2019-10-07 17:25) Zgłoś naruszenie 718

    Tylko jedna z firm wykonawczych jest polska. Nawet prace inzynierskie rzad oddal szwedzkiej firmie. To totalny drenaz Polski. To prawdsiwy skandal .ten rzad podobno wspiera polskie firmy.......

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-10-07 21:19) Zgłoś naruszenie 724

    W Policach rząd PIS zlecił budowę Hyundai-owi, a w Ostrołęce GE I ALSTOM. Ten rząd PIS i jego marxistowsko bolszewickie spółki np PGE PGG PIT itd jest nam potrzebny jak psu 5-ta noga

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-10-07 19:27) Zgłoś naruszenie 221

    Szkoda ze nie most wysokowodny

    Odpowiedz
  • Bobo12(2019-11-03 17:27) Zgłoś naruszenie 00

    Z czego się cieszyć .W Rostoku wybudowali tunel z dwoma pasami ruchu w dwie strony za 100milionów euro bez VAT. Tutaj wybudują najdroższy tunel świata z jedną rurą chociaż robocizna jest najtańsza.Najgorsze że może cieknąć tak jak ten co go zbudowali pod Motławą w Gdańsku. Co chwila go zamykają.A kosztował 200milionów euro.

    Odpowiedz