Francja: sankcje wobec Turcji będą omawiane na szczycie UE

11 października 2019, 12:55 | Aktualizacja: 11.10.2019, 13:10
Źródło:PAP
Europa

Europaźródło: ShutterStock

Sankcje wobec Turcji znajdą się w porządku obrad podczas przyszłotygodniowego szczytu Unii Europejskiej po wtargnięciu tureckich sił do Syrii – oświadczyła w piątek francuska minister ds. europejskich Amelie de Montchalin.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Szkoda gadać (2019-10-11 13:38) Zgłoś naruszenie 93

    Wywalić z NATO za to, że wspierają terrorystów walczących z kurdami. W oddziałach protureckich milicji, które Turcja chce tam wprowadzić, znajduje się wielu terrorystów walczących wcześniej w szeregach Państwa Islamskiego i Al Kaidy. Oddziały te wsławiły się też w kantonie Afrin grabieżami i porwaniami dla okupu. Ponadto Turcja już pierwszego dnia agresji starała się doprowadzić do uwolnienia terrorystów Państwa Islamskiego przebywających w więzieniu w Kamiszlo ostrzeliwując ten obiekt. Chodzi o to by ataki Państwa Islamskiego na tyłach SDF służyły jako dywersja i w ten sposób wspomagały turecką inwazj

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-10-11 13:59) Zgłoś naruszenie 94

    Jakie sankcje zachodni hipokryci??? Chcieliście to będziecie mieli kilka milionów byczków więcej z Bliskiego Wschodu i z Afryki na obfitym socjalu!!! Podatnik wasz wam za to kiedyś podziękuję zachodnie elity!!! Jeszcze jest cisza bo ludzie na zachodzie UE są zastraszani i manipulowani przez was zachodnie elity ale lada moment oni mogą obudzić się!!! LoooooooooooooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jan88(2019-10-11 14:06) Zgłoś naruszenie 532

    Gdzie informacja ze Dania przywraca lądowe kontrole graniczne na granicy ze Szwecją?? Tak oto Strefa Schengen , z której RP powinna wystąpić, powoli przechodzi do historii.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bkb2(2019-10-11 16:20) Zgłoś naruszenie 10

    Rosja i Turcja chcą przyspieszyć rozpad dzisiejszego porządku na Świecie... Wszystko zależy teraz od postawy Chin i USA. Jeżeli będą w stanie się dogadać to Rosja i Turcja zapłaci straszliwą cenę za te wybryki imperialne... Trump postąpił bardzo rozsądnie. Nie mógł dalej angażować się w sprawy Kurdów. Turcja nie wytrzyma sankcji Zachodu a przede wszystkim Niemiec które wystawiły się na pośmiewisko mając u siebie największą mniejszość Turecka...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hahaha(2019-10-11 16:58) Zgłoś naruszenie 611

    Jak UE będzie podskakiwac, Erdogan wyślę miliony młodych byków. To on rozdaje karty i może robić, co chce. Trzyma za jaja lewacką Europe.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-10-11 17:58) Zgłoś naruszenie 10

    A u was na Ukrainie wojna. LoooooooooooooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • absurd(2019-10-12 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    Kurdowie skutecznie walczyli z ISIS zamykając w więzieniu wielu ich bojowników. Dlaczego Turcja atakuje Kurdów ?

    Odpowiedz
  • ignit(2019-10-12 20:20) Zgłoś naruszenie 00

    Zachodni hipokryci, dlaczego nie nałoza na siebie sankcji za Jugosławie , Serbie, Kosowo, Irak, Syrie, Jemen, Libie, Ukraine, dno moralne ten cały zachód. Całe szczescie, że juz sie konczy.

    Odpowiedz