Ceny mieszkań rosną zaskakująco szybko. Jak zareagują kupujący?

3 listopada 2019, 06:30
Źródło:MarketNews24
Osiedle mieszkaniowe

Osiedle mieszkanioweźródło: ShutterStock

Ceny mieszkań znów rosną zaskakująco szybko. Dla kupujących na kredyt to może być dobra chwila, aby się nie spieszyć, a dzięki temu zwiększyć wkład własny uzyskując pożyczkę na lepszych warunkach.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Dentysta (2019-11-03 10:02) Zgłoś naruszenie 267

    Co to za bzdury ? Rynek nieruchomosci siada, sprzedaż nowych aut tez ... manipulowanie danymi nic nie da. Im więcej krzyków w mediach jak jest super tym ciemniej w danej branży .... To już reguła : piszą bierz, to znaczy trzymaj się z daleka. Widzę jak się wynajmują mieszkania w Waw , bo mam ich trochę .... co raz gorzej z dobrym klientem ... lipa ..

    Odpowiedz
  • kto nie kupił stracił ....(2019-11-03 08:31) Zgłoś naruszenie 182

    Ceny rosną a sprzedaż ? Spada? Jeśli tak to znaczy że zwykli ludzie przestają kupować bo są poza zasięgiem, a kupuje kapitał. Czy się nie przeliczy?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Damian(2019-11-03 13:03) Zgłoś naruszenie 163

    Nie ma to jak mieszkanie z rodzicami, uwielbiam wydawać pieniądze na przyjemności a nie ogromną ratę kredytu.

    Odpowiedz
  • kTn(2019-11-03 10:52) Zgłoś naruszenie 142

    Nakręcanie frajerów.

    Odpowiedz
  • Baltazar Gąbka (2019-11-04 08:11) Zgłoś naruszenie 52

    Budujemy się co najmniej jakby miał lada chwila nadejść jakiś wyż demograficzny... , tymczasem na rynku nieruchomości będzie przez najbliższe 25 lat niż.. Jedyny wyż jaki będzie miał wpływ na ceny to wyż powojenny , który powoli zaczyna wymierać ... Obecny cykl koniunkturalny wydłużył się o 2 lata za sprawą niskich stóp %, wszyscy zdają się wierzyć że będzie tylko rosło... Poprzedni kryzys przeszliśmy suchą nogą za sprawą dobrze wykształconego wyżu lat 80 i niskich wynagrodzeń , co spowodowało olbrzymi napływ firm robiących tutaj outsourcing swoich usług .. Obecnie mamy niż, wynagrodzenia 2 x wyższe niż 10 lat temu, budżet który na szczycie koniunktury się nie dopina ze względu na socjal ... . Trzeba być olbrzymim optymistą aby wierzyć w to że tym razem kryzys przejdzie równie gładko jak 10 lat temu. Pytanie czy to co się dzieje w nieruchomościach to jeszcze optymizm czy już .... aby nikogo nie obrazić powiem lekkomyślność.

    Odpowiedz
  • DAn(2019-11-03 20:12) Zgłoś naruszenie 42

    Szybko rosną i jeszcze szybciej będą spadać. To balon. Boleśnie uderzy tych wszystkich, którzy ciągle wierzą w to co w nagłówkach, opiniach "ekspertów", we Wiadomościach i Faktach....

    Odpowiedz
  • Buba(2019-11-04 12:41) Zgłoś naruszenie 01

    Prosze sobie wpisac na google trend sformulowanie: "mieszkania na sprzedaz" ( z polskimi znakami). Szczyt popularnosci chyba juz minal- wykres pokazuje najlepsze podsumowanie gdzie jestesy w temacie nieruchomosci. Pamietajcie inwestujcie w niemodne inwestycje zeby zarobic, wszytko co na topie to pewna wtopa!!!

    Odpowiedz