Mafia w podwarszawskiej Wólce rośnie w siłę. Specjalizacja? Przemyt

6 listopada 2019, 08:23 | Aktualizacja: 12.11.2019, 10:42
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Stoisko z podrabianymi torebkami w Pekinie

Stoisko z podrabianymi torebkami w Pekinieźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: NATALIE BEHRING

Były celnik rozkręcił działalność, którą do tej pory parali się w Polsce Azjaci. Prokuratura podejrzewa go o kierowanie grupą przestępczą, a lewy biznes szacuje na setki milionów złotych

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • Hmmmm(2019-11-06 08:52) Zgłoś naruszenie 13589

    Cała ta Warszawa tonie w korupcji.Tego chcą jej mieszkańcy.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Pełowiec(2019-11-06 09:16) Zgłoś naruszenie 12997

    Przeciez od dawna jest przyzwolenie w Warszawie na rozne przekręty.A najbardziej mile widziane są w wykonaniu swoich.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-06 09:25) Zgłoś naruszenie 17528

    A ktoś jest tam legalnie??? Chyba nikt tych ludzi z Wietnamu itd. nie sprawdza!!! Niedługo nielegalne Afrosy i ISI tam będą panoszyć się!!! LoooooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • zk(2019-11-06 10:39) Zgłoś naruszenie 141

    szanowny redaktorze, agent celny to nie były celnik, proszę o korektę

    Odpowiedz
  • fred(2019-11-06 12:07) Zgłoś naruszenie 4819

    Nic dziwnego. Teraz można albo należeć do partii albo kraść.

    Odpowiedz
  • Adams(2019-11-06 12:20) Zgłoś naruszenie 535

    Nieyrafiony tytuł, bo z art wynika, że od 2,5 roku się coś ruszyło w zwalczaniu tego procederu, więc raczej nie rośnie w siłę

    Odpowiedz
  • Kwas(2019-11-06 14:18) Zgłoś naruszenie 910

    Dopiero PIS czyli suweren na poważnie zabrał się do roboty.

    Odpowiedz
  • Luka(2019-11-06 17:10) Zgłoś naruszenie 110

    Wypływy z kasy państwa na 25 mln? Chyba w dwa dni. Pracowałem tam i taka kasę to średniej wielkości handlarz przewala w rok. Jak dla mnie to Wólka jest symbolem słabości państwa polskiego: wszystko tam jest nielegalne, ale dla policji to wielkie wyzwanie, żeby coś z tym zrobić.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • perek(2019-11-07 03:23) Zgłoś naruszenie 80

    Wiele lat temu na Wlodarzewskiej kupowali mieszkania za gotowke w samochodach byly miliony a oni po 17 latach mowia o przekretach,czyzby przestali sie dzielic?

    Odpowiedz
  • Edi(2019-11-07 11:01) Zgłoś naruszenie 06

    A kto dzisiaj nie oszukuje każdy

    Odpowiedz
  • Edi(2019-11-07 11:01) Zgłoś naruszenie 06

    A kto dzisiaj nie oszukuje każdy

    Odpowiedz
  • Nikt(2019-11-07 12:03) Zgłoś naruszenie 31

    To cala Unia Europejska i nasze cudowne prawo gospodarcze itp.. Jezeli moznna tak bez mydła obejsc podatek Vat😂😂😂i zyc jak nalezy!! Ten podatek to tez moze przestępstwo?

    Odpowiedz
  • Nikt(2019-11-07 12:08) Zgłoś naruszenie 01

    Podatek VAT povinien byc dobrowolny dla przedsiebiorcy..Taki pomyslał ,biznesik rozkrecił,dziala ,mysli cos robi a inni siedzą nic nie robią i biora z tego podatku 500+...Za free

    Odpowiedz