Budowa lotniska w Radomiu. Wkrótce nowe przetargi i wybór wykonawcy terminala

26 grudnia 2019, 11:09 | Aktualizacja: 26.12.2019, 11:09
Źródło:PAP
Lotnisko w Radomiu

Lotnisko w Radomiuźródło: Materiały Prasowe

Kolejne przetargi związane z budową portu lotniczego w Radomiu ogłosi na przełomie grudnia i stycznia PPL. W najbliższych dniach ma być też wyłoniony wykonawca nowego terminala, co jest kluczowe dla całej dla inwestycji. Lotnisko ma być gotowe latem 2022 r.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • Mateusz(2020-01-03 21:22) Zgłoś naruszenie 10

    Teminal będzie nowoczesny ale prosty, super bo prostota jest najlepsza.

    Odpowiedz
  • Kazimierz12(2019-12-30 22:06) Zgłoś naruszenie 03

    Radom jest za daleko od stolicy jak dla mnie. Do tej pory latałem na wakacje enterem air z Warszawy i to mi najbardziej odpowiada. Tłuc się z bagażami pociągiem i autem do Radomia zupełnie nie ma sensu

    Odpowiedz
  • aaa(2019-12-30 20:51) Zgłoś naruszenie 10

    Widać, że trolle pisowska farma trolli wciąż żyje i ma się dobrze

    Odpowiedz
  • Monika(2019-12-29 00:09) Zgłoś naruszenie 11

    Rząd działa bardzo szybko, widać że jak zawsze profesjonaliści w każdym calu.

    Odpowiedz
  • Antoni(2019-12-27 22:37) Zgłoś naruszenie 51

    Idealnie. Z punktu widzenia logistyki napewno to bardzo usprawni podróże. A druga sprawa- zawsze to dodatkowe wakaty

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bernard(2019-12-27 22:30) Zgłoś naruszenie 21

    Wierzę w To, że bedzie dokonany dobry wybór. Jak z resztą za każdym razem jeśli chodzi o tę inwestycję. Trzymam kciuki za sukces!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Danuta(2019-12-27 22:03) Zgłoś naruszenie 21

    Bardzo dobre wiadomości. Budowa idzie jak z płatka z tego co widzę. Wydaje mi się , że to dzięki bardzo dobrej organizacji. Rząd spisuje się na medal.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nussss(2019-12-27 21:57) Zgłoś naruszenie 21

    Ja myślę, że to lotnisko to genialne rozwiązanie. Osobiście nie mieszkam w Radomiu, ale korzystam z lotniska Chopina, które jest zdecydowanie przeludnione.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • logiczny(2019-12-26 14:12) Zgłoś naruszenie 13

    Nie przenoście nam stolicy do Radomia;)))

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz