Jourova: Jestem zaniepokojona kampanią oszczerstw przeciwko sędziom w Polsce

28 stycznia 2020, 12:44 | Aktualizacja: 28.01.2020, 12:50
Źródło:PAP
Viera Jourova, Adam Bodnar

Viera Jourova, Adam Bodnarźródło: PAP
autor zdjęcia: Mateusz Marek

Wiceszefowa Komisji Europejskiej Viera Jourova oświadczyła we wtorek w Warszawie, że "jest otwarta na dialog, ale jednocześnie jest zaniepokojona kampanią oszczerstw skierowaną przeciwko sędziom" w Polsce.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Adrian Pupa(2020-01-28 18:38) Zgłoś naruszenie 01

    za mojej kadencji w Polsce nie bedzie takich brukselskich głupot jak jakies wolne sądy

    Odpowiedz
  • nowogrodzka(2020-01-28 17:42) Zgłoś naruszenie 50

    tanio sprzedam wolne sądy

    Odpowiedz
  • Gość(2020-01-28 17:16) Zgłoś naruszenie 40

    A ja mam wrażenie ze Jurowa ściemnia ,tak naprawdę wspiera naszą opozycję.

    Odpowiedz
  • taka g. prawda(2020-01-28 17:02) Zgłoś naruszenie 51

    Rzeczywiście to nieprawda że sędzia która wjechała samochodem do tunelu metra miała 2 promile alkoholu we krwi. To kłamstwo . Miała 3.3 promila...

    Odpowiedz
  • Dax(2020-01-28 15:16) Zgłoś naruszenie 122

    Także jestem niezaniepokojony kiedy jeden sędzia kwestionuje prawo do sprawowania urzędu przez innego sędziego i podważa jego wyroki. Za nic mu Konstytucja, ustawa i powołanie tamtego przez prezydenta. To ja się pytam w jakiej pozycji ustrojowej ten sędzia się stawia? Jeśli może to czynić to znaczy, że Konstytucja, ustawa, Prezydent i jego akty powołania nie mają znaczenia a Trybunał Konstytucyjny można rozwiązać. A kiedy parlament RP chce zatrzymać ten absurd to taki sędzia biegnie po ochronę do Lewackiej Międzynarodówki...

    Odpowiedz
  • Terminator(2020-01-28 15:06) Zgłoś naruszenie 81

    Agentka Berlina!!! LoooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Wolne sądy (2020-01-28 13:51) Zgłoś naruszenie 1132

    Sprzedam części do wiertarki.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • !!!!!(2020-01-28 13:50) Zgłoś naruszenie 1483

    A o pokrzywdzonych przez sądy..nic?

    Odpowiedz
  • Tfeeeeee(2020-01-28 13:20) Zgłoś naruszenie 1297

    I to jest to!!!!Królowa Gersdorf poskarzyła się jaka to jest biedaczka.Oni zawsze PRAWDE będą nazywali OSZCZERSTWAMI.Tacy juz są.Jak Biedron który bezczelnie kłamał w PE,ze zamykane są przed nim hotele i restauracje.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ???(2020-01-28 13:10) Zgłoś naruszenie 1338

    Miała chyba na myśli sędziego Juszczyszyna podważającego z pobudek politycznych pracę innego sędziego wybranego przez Prezydenta. Znowu jej RPO naściemniał, dokładnie tak jak z Holokaustem obwiniając za niego Polaków.

    Odpowiedz
  • Obserwer(2020-01-28 13:08) Zgłoś naruszenie 1019

    Czy po tylu juz latach Unia jeszcze nie zauwazyla ze PiS ma wasze … zaniepokojenia gleboko w d....e ?

    Odpowiedz