Koronawirus w Niemczech: najnowsze statystyki [DANE Z 1 CZERWCA]

1 czerwca 2020, 08:23 | Aktualizacja: 01.06.2020, 08:34
Źródło:PAP
Koronawirus

Koronawirusźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Andrey Rudakov

Liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem w Niemczech wzrosła w ciągu ubiegłej doby o 333 do 181 815 - poinformował w poniedziałek rano Instytut Roberta Kocha (RKI) w Berlinie. Z powodu Covid-19 zmarło w ciągu doby 11 osób, co zwiększa bilans zgonów do 8511.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (209)

  • gosc(2020-03-04 13:47) Zgłoś naruszenie 82110

    Szkoda że nie napisano którym autobusem, o której wyjechał i skąd. Dlaczego nie podano do wiadomości by osoby które jechały tym właśnie autobusem, proszone są o niezwłoczny kontakt pod nr.... i proszone są o pozostanie w odizolowanym miejscu. Ile czasu można by zaoszczędzic poszukujac reszty pasażerów... Liczy się przecież każda minuta...

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • Weneryhora(2020-03-04 14:46) Zgłoś naruszenie 39636

    jeżeli nie nałoży się ograniczeń na podróże i imprezy masowe to nie ogarnie się tej plagi w żaden sposób

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • zoo(2020-03-05 02:29) Zgłoś naruszenie 522184

    U nas jeszcze nie było koronawirusa a już totalna mówiła że Państwo sobie nie radzi to jak sobie Niemcy radzą oni na szczęście nie mają totalnej

    Pokaż odpowiedzi (7)Odpowiedz
  • gość serwisu(2020-03-05 08:58) Zgłoś naruszenie 25334

    Niezwłocznie nałożyć ograniczenia na podróże. To obowiązek wynikający bezpośrednio z Konstytucji. Życie i zdrowie kobiet w ciąży, osób starszych, osób po przeszczepach, osób chorujących przewlekle również podlega konstytucyjnej ochronie a ograniczenie napływu potencjalnych nosicieli to jedyny skuteczny sposób w celu zapobieżenia się rozprzestrzenianiu wirusa.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Pełowiec(2020-03-05 14:32) Zgłoś naruszenie 20253

    Nalezy niezwłocznie dogonić cywilizacje!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • kuku(2020-03-05 22:30) Zgłoś naruszenie 7164

    Nie opowiadajcie bajek, tak sobie poradzimy jak i z wirusem grypy !

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Tomek (2020-03-06 22:37) Zgłoś naruszenie 41399

    Te dane są o 100 razy za małe jeżeli weżniemy pod uwagę liczbę zarażonych którzy dotarli do Polski , jeżeli porównamy pierwsze wystąpienie z obecnie niby podaną liczbą to spotkać zarażonego w Niemczech było by jak 1 do 600 tysięcy . Ciekawe ze wracający nie wracają z wygraną w totka przy takiej statystyce

    Pokaż odpowiedzi (7)Odpowiedz
  • Dawid(2020-03-07 16:01) Zgłoś naruszenie 8011

    Forsal podaje nieaktualne informacje. Są sporo spóźnione.

    Odpowiedz
  • Dawid(2020-03-07 16:03) Zgłoś naruszenie 52144

    Koronawirus to pikuś w porównaniu z Ptasią grypą, która niszczy Polskę.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • liiichocka(2020-03-08 01:48) Zgłoś naruszenie 54221

    Rzad sie nie zarazi

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • gostom(2020-03-08 08:00) Zgłoś naruszenie 12971

    Niemcy ponieśli klęskę z powodu własnego roszczenia. Corona to nowe nadchodzące problemy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Syfonik (2020-03-08 08:16) Zgłoś naruszenie 2593

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • W.(2020-03-10 07:20) Zgłoś naruszenie 15713

    Nie życz komuś co tobie nie miłe !!!!!

    Odpowiedz
  • Czego sie nie dowiesz od rzadu(2020-03-11 17:47) Zgłoś naruszenie 7031042

    Niemcy wykryli 1,5 tys. zakażonych - ale zbadali już ponad 200 TYSIĘCY testów. DWIESCIE TYSIECY. U nas wykryto ledwie 20 zarzonych - ale od poczatku epidemii zbadano dopiero DWA tysiace probek. DWA TYSIACE. Tyle to Niemcy badaj JEDNEGO dnia.

    Pokaż odpowiedzi (10)Odpowiedz
  • ŻAŁOSNE jest to czepianie się Niemców(2020-03-12 18:02) Zgłoś naruszenie 8751528

    Oni sobie radzą, wykonali setki tysięcy testów - my zaledwie dwa tysiące. Polski rząd od początku DAŁ CIAŁA. Gdy Europa robiła testy, sprawdzała , izolowała podejrzanych to min. zdrowia Szumowski bawił na nartach we Włoszech, razem z prez. Dudą. Rząd zapewniał, że Polska bezpieczna i wszystko mają pod kontrolą ... do czasu. Aż raptem panika, nie ma testów, nie ma środków ochrony, wysyłają samolot po 30 tys. testów ... ŻAŁOSNE

    Pokaż odpowiedzi (29)Odpowiedz
  • Polak(2020-03-13 09:33) Zgłoś naruszenie 26120

    Jestescie ograniczeni. Jak radzi sobie Hiszpania , jak radza sobie Wlochy. Zastanowcie sie .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Syfonik (2020-03-14 04:41) Zgłoś naruszenie 54188

    Siema ja mieszkam w londynie i powiem wam szczeze że tu może i jest mniej ludzi zauważalnie ale paniki nie ma jak w polsce chce tylko przypomnieć że w ubiegłym roku w polsce od zwykłej grypy zmaro 163 osoby a prawie 4 tysie było chorych i co daje do myślenia? Pozdrawiam 😊

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • Sta(2020-03-14 22:57) Zgłoś naruszenie 30527

    Syfonik, ale z ciebie klamca. W sklepach w Anglii nie uraczycie mydła, płynu do mycia rąk, nawet papieru toaletowego!!! Maski do twarzy nie ma już od dwóch tygodni. A rząd ma w d.... społeczeństwo.!!! Uciekajcie kto może do Polski, a zwłaszcza ludzie po 60 tce, bo tu nie leczą starszych ludzi, a uśmiercają

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • Zmartwiona(2020-03-16 15:49) Zgłoś naruszenie 568372

    W Niemczech na dzien dzisiejszy zarazonych jest ponad 6 tys ludzi.Podaja,że każdego dnia zaraża ponad 1000 osob.W Niemczech wszystko jest ukrywane bo oczywiście chodzi o gospodarkę i bardzo wolno wdrazają obostrzenia.Niewygodne komentarze co do stanu epidemii kasuja. Tak to właśnie jest w Niemczech.

    Pokaż odpowiedzi (14)Odpowiedz
  • Bundy(2020-03-16 23:03) Zgłoś naruszenie 612

    I tym się różnią Niemcy od Polski. Na 6012 zachorowań 13 zgonów czyli co 412 chory zszedł a Polska 117 przypadki 4 zgony czyli jeden zgon na 44 chorych. Dziesięciokrotnie większą śmiertelność ćwiczenia, można w TVP PIS pokazać za dodatkowe 10 mld zł jak dzielnie włączymy z korona wirusem.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz