WHO: Koronawirus nie zniknie latem jak grypa. To fałszywa nadzieja

6 marca 2020, 18:36 | Aktualizacja: 06.03.2020, 18:50
Źródło:PAP
Koronawirus w Chinach

Koronawirus w Chinachźródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: ALEX PLAVEVSKI

Wiara w to, że koronawirus "po prostu zniknie latem tak jak grypa" jest "fałszywą nadzieją" - ocenił czołowy ekspert Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ds. sytuacji nadzwyczajnych, dr Mike Ryan, podczas piątkowej konferencji prasowej w Genewie.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • nowy(2020-04-12 22:07) Zgłoś naruszenie 00

    Od 16 kwietnia 2020 zakazuje się spacerowania ze zwierzętami.

    Odpowiedz
  • Barbara(2020-04-05 08:48) Zgłoś naruszenie 00

    Zamknąc granice absolutnie dla wszystkich, jak juz tam są to niech czekają, wracając zarazają swoje rodziny i innych, no i maski dla każdego na twarz, kto wychodzi z domu. Wtedy można myślec jak to pokonac, w obecnej sytuacji to "walka z wiatrakami".

    Odpowiedz
  • Talizman(2020-04-04 15:03) Zgłoś naruszenie 10

    Korona wirus jest bankstero syjonisto fasz fałszywą flagą mającą na celu odwlec w czasie upadek finansowy imperium band USA. Bankrut USA winne jest swoim koloniom i Chinom około 20 bilionów dolarów . Chiny posiadają trzy biliony dolarów w gotówce i trzy biliony dolarów w obligacjach rządowych USA. Pasożytniczy rząd USA ma dooddania swoim obywatelom ponad 30 bilionów dolarów. Polityczna i psychologiczna diagnoza dominacji syjonistów psychopatów nad zniewolonymi narodami. Zgodnie z maksymą ,czyli kto miał i ma interes psychologicznego zastraszenia mieszkańców planety Ziemi bronią biologiczną dokonajmy dedukcji zdarzeń. To szemrani bankierzy wybrali nowe sposoby do dokonania ilościowej redukcji ludności planety Ziemi poprzez zastosowanie broni biologicznej w postaci genetycznie zmodyfikowanych w laboratoriach wirusów . W laboratoriach wojskowych USA, Rosji i Chin są zgromadzone szczepy wirusów, które mogą dokonać depopulacji ludności planety Ziemi w ciągu sześciu miesięcy do docelowej planowanej ilości jednego miliarda . Obecnie USA diagnozuje reakcję ludności na wdrożenie nie groźnego genetycznie zmodyfikowanego szczepu wirusa wspomaganego medialnym zastraszaniem ludności. Za kulisami fałszywej flagi pandemii korona wirusa toczy się walka syjonistów szubra USA o dominację ekonomiczną i polityczną na planecie Ziemi z pretendentem do przywództwa Chinami. Spowolnienie gospodarcze pod szyldem ekonomicznego krachu zostało zaplanowane przez syjonistów , a jego praktyczne wdrażanie jest pod kontrolą jego organizatorów.

    Odpowiedz
  • Marcin(2020-03-27 21:25) Zgłoś naruszenie 314

    Ten wirus to bomba biologiczna czy wy wszyscy jesteście tacy ciemni ludzie. Mamy dramat wszystko siadło nie wiemy w cuda dlaczego tylko akurat ten wirus atakuje tylko ludzi żadnych zwierząt ryb ssaków bo jest wyprodukowany na cele ludzkiego dna. Chiny ciekawe już dla Hiszpanii ich kombinezony maski ochraniacze kupuje Hiszpania za 470 mionow dolarów źródło spradzone kwota niedoogarniecia. My nie jesteśmy gotowi na taki wysyp skoro wszystko już i tak siada gospodarka bezrobocie te przyjazdy chorych za naszej granicy wiem może zabrzmi to trochę po ******* ale to przyjechało spoza granic i rząd dał ciała a późno zamknął granice nie było od razu kwarantanny dla przyjezdnych. Przykre ale prawdziwe tylko izolacja jeden od drugiego daje nam szanse przetrwać. I ostatnie pytanie jak to jest pierwsxy przypadek z Chin wszyscy walczą wszystkie Kraje w Europie a oni mają jedno miejscowe zakażenie i 54 przypadki przyjezdnych spoza kraju proste wiedzą z czym mieli do czynienia już to opanowali i osprzęt na. Sprzedaż dla Hiszpanii za prawie pół miliarda dolarów już rusza

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Saaaa(2020-03-26 09:12) Zgłoś naruszenie 344

    Komuś coś nie wyszło taka prawda wirus to kogoś eksperyment

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kaliszak(2020-03-07 23:39) Zgłoś naruszenie 643

    Jeśli ****** nie potrafia sobie odmowic wyjazdu do Włoch, Niemiec, Chin ,Francji i innych panstw gdzie sa epicentra wirusa, jadą tam i po 1-2 dniach pobytu przestraszeni stwierdzaja...nie nie , jednak wracam do Polski bo to prawda co mowia w TV, że nie ma zartów i wracaja z wirusem rozsiewajac go po Polsce...w dodatku co drugi polak to jakis imbecyl, ktory ma w tyłku zasady,zdrowie i zycie innych ludzi i nie zglasza sie do lekarza albo robi to po kilku dniach albo tak jak ta laska 21 letnia podejrzana o zakazenie,ktora uciekła z izby przyjęć...Jesli ludzie podchodza do wszystkiego wtak glupi i nieodpowiedzialny sposob to dlaczego nie naklada sie na nich ogromnych kar pinieznych!! W Czechach mogli wprowadzic kary w wysokosci 500 tys zl , u nas tez powinni !!! bo inaczej to sie rozleje po calym kraju !!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Piotr . (2020-03-06 21:38) Zgłoś naruszenie 7610

    Zamknąć trzeba granicę. Wyleczyć tych co są zarażeni . Nie można sprowadzać nowych zarazkow do kraju .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2020-03-06 18:48) Zgłoś naruszenie 3723

    Koronawirus to nie grypa ale raczej globalna zaraza multikulti importowana (globalizacja)! LoooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Terminator(2020-03-06 18:47) Zgłoś naruszenie 2617

    Koronawirus to nie grypa ale raczej globalna zaraza multikulti importowana (globalizacja)!!! LoooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz