J.W. Construction szacuje, że rozpozna ok. 30 lokali w przychodach za I kw.Warszawa, 07.04.2020 (ISBnews) - Szacowana liczba lokali, które zostaną rozpoznane w przychodach grupy kapitałowej J.W. Construction Holding za I kwartał 2020 r. wynosi ok. 30 sztuk wobec 266 lokali rok wcześniej, podała spółka.

"Liczba zawartych w I kw. 2020 r. umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży (tzn. dotyczących zakończonych inwestycji, umów z innymi podmiotami niż klienci indywidualni oraz lokali usługowych) oraz płatnych rezerwacji przez wszystkie spółki z grupy kapitałowej emitenta wyniosła 210 szt. Szacowana liczba lokali które zostaną rozpoznane w przychodach grupy kapitałowej emitenta za I kw. 2020 r. wynosi ok. 30 sztuk, co wynika z harmonogramów realizowanych inwestycji" - czytamy w komunikacie.

W I kw. 2019 r. liczba zawartych umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży (tzn. dotyczących zakończonych inwestycji, umów z innymi podmiotami niż klienci indywidualni oraz lokali usługowych) wynosiła 280 szt., a liczba lokali które zostały rozpoznane w przychodach grupy za I kw. 2019 r. wyniosła 266 sztuk.

Przedstawione informacje mogą różnić się od danych ostatecznych, które zostaną przedstawione podczas publikacji raportu za I kw. 2020 r., podano także.

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH jest notowany na GPW od 2007 r.

(ISBnews)