Rekord ofert pracy na rynku. Bezrobocie w Polsce leci w dół

7 października 2014, 11:26 | Aktualizacja: 07.10.2014, 12:07
Źródło:ISBnews

Tak dużego spadku bezrobocia we wrześniu (o 30 tys. osób) nie mieliśmy od 7 lat, podkreśla minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • luke(2014-10-07 13:29) Zgłoś naruszenie 00

    Demografia Panie, demografia i tyle. Będzie zdziwko jak w 2015 nawet w grudniu i styczniu będzie spadało, bo roczniki lat 50-tych idą na emeryturę. Rodziło się wtedy 750-800 tys. ludzi a zastępują je roczniki lat 90-tych kiedy rodziło się 400-450 tys. No ale wiadomo sukces rządu.

    Odpowiedz
  • takaprawda(2014-10-07 13:30) Zgłoś naruszenie 00

    Bezrobocie spada bo coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża za granicę...

    Odpowiedz
  • jkmking(2014-10-07 13:54) Zgłoś naruszenie 00

    kreatwyan kseigowsc bzdety az glowa bolI! bezorbcoie ejs prpzotezne! szara strefa ratuje banruta polske rpzez tych socjslistow kotrzy zbaili kraj fifnsowo i gospodraczo ludzi,firmy i fifnsne oraz gospodrake!!!


    masa lduzi zagranica iw ywjezdza koeljne miliony,dlugi przpotezne,komuchy beda zg...ne!cal banda 4rga zldoziji czerownych! dopeiro rozlciznei nadciga i jeden z nawjiekszych kryzysow gospodrczych po 1929!!!moze i skala taki jak tamten!!!socjslzm died,komuchy tazke fifnsowe i karne rozlciznie,obzoy przcy jzu pobudowane!

    Odpowiedz
  • bura(2014-10-07 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    W październiku pójdzie do góry , bo się młodzi będą rejestrować ci co ukończyli szkolę legitymacje ej są ważne do 30 .09 albo wrócią z sezonowych , ja jest tak dobrze , czemu jest tak źle

    Odpowiedz
  • hera(2014-10-07 14:40) Zgłoś naruszenie 00

    Urzędy Pracy tez nie chcą wszystkich rejestrować ,albo wyrejestrowując z byle jakiś powodów , niech nie mydlą ludziom oczów tylko propaganda robi się to dla poprawienia statystyk , czemu nie napiszą ile pracuje w Polsce

    Odpowiedz
  • krool(2014-10-07 15:07) Zgłoś naruszenie 00

    Dla mnie ważniejsze jest czy rośnie zatrudnienie !!! Ktoś wie czy więcej Polaków pracuje ??

    Odpowiedz
  • bbb(2014-10-07 16:51) Zgłoś naruszenie 00

    nie dziwne ,że spada i będzie spadać gwałtownie - nie ma młodych . Na swoim przykładzie - kuzyni wszyscy w Anglii lub w Niemczech -wszyscy mają tam dzieci i mieszkania . Ja akurat znalazłem prace w PL już 30 lat na karku mieszkam z rodzicami i musiałbym się chyba niezle naćpać żeby myśleć o zakładaniu rodziny ...aż tak nieodpowiedzilany nie jestem

    Odpowiedz
  • ps(2014-10-07 19:41) Zgłoś naruszenie 00

    Ich lerne Deutsch.

    Odpowiedz
  • 763(2014-10-07 22:22) Zgłoś naruszenie 00

    Przedwyborcza akcja.

    Odpowiedz
  • hgj56 5(2014-10-07 22:36) Zgłoś naruszenie 00

    coraz mniej młodych ludzi... a to dopiero początek. Za 3-4 lata będą sie prosić o pracowników albo w końcu dadzą normalne stawki - tj. min. 20 zł brutto/1h.

    Odpowiedz
  • koko(2014-12-07 21:52) Zgłoś naruszenie 00

    Bezrobocie spada bo ludzie wyjezdzaja. Samych tylko moich znajomych w tym roku wyjechało 10, niektórzy wraz z rodziną (co już daje około 30osób).

    Odpowiedz