Festiwal przecinania wstęg. Zobacz, jakie drogi zostaną otwarte przed wyborami [MAPA]

27 października 2014, 07:01
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Drogi DGP

Mamy 2969 km tras szybkiego ruchu. Przed końcem tygodnia będzie 3 tys. km.źródło: Dziennik Gazeta Prawna

135 km autostrad, tras ekspresowych i obwodnic może otworzyć Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w październiku i listopadzie. Powód? Wybory samorządowe.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Norbert D Potocki, pisarz, fotograf(2014-10-27 07:44) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba szukanie sensacji na siłę.
    Rozumiem gdyby były to jedyne otwierane w tym roku dorgi.
    Ale przecież tak nie jest.
    NIech buduje się jak najwięcej.
    NIe da się ukryć, że z roku na rok po POlsce podróżuje się lepiej.

    Odpowiedz
  • joanna(2014-10-27 08:47) Zgłoś naruszenie 00

    A z jakiego to powodu w 2013 otworzono ponad 400 km?
    Z jakiego w 2012 - 670?
    Po prostu drogi buduje się cały czas, co powoduje, że otwarcie jakichś odcinków zawsze zbiegnie się z terminem wyborów. A że jest to argument wyborczy? A niby co ma być? Niebudowanie?

    Odpowiedz
  • daf(2014-10-27 09:58) Zgłoś naruszenie 00

    Nie ma dróg-źle, sa drogi-źle! Ja rozumiem, że robione są te otwarcia pod wyborcę, ale czy nie jest tak, że wyborca to jednak takie sterowalne zwierzę z króciótką pamięcią i pamięta tylko to co stało się w okół niego wczoraj???
    Poza tym politycy odejcą-drogio zostaną. I tym sie kierujmy a nie szukaniem ch&**ja do d*&py!

    Odpowiedz
  • RoadRunner(2014-10-27 10:58) Zgłoś naruszenie 00

    Wybory powinny być co roku, w sumie za rok też jest ich sporo. Dla kierowców to dobre wiadomości

    Odpowiedz
  • Cliq(2014-10-27 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    Swoja opinie o Majszyku jako "dzinnikarzu" juz wyrazalem, nie chce sie powtarzac

    Odpowiedz
  • rozżalony(2014-10-27 16:24) Zgłoś naruszenie 00

    Niestety najważniejszy odcinek A1 nie zostanie oddany jeszcze długo bo GDDKiA miała go w poważaniu od początku planowania inwestycji i jadąc z Gdańska na Śląsk wpada się w maleńkie rondko póżniej w zatłoczoną Łódż i 2-3 godziny z głowy .

    Odpowiedz
  • amigo(2014-10-27 16:43) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba już politycy ochłonęli z akcji pudrowania inwestycji na wybory. Może takie mniejsze regionalne to się tak prowadzi ale takie dużo to już gorzej. Nawet o metrze w Warszawie się już nie mówi na 9 Listopada, że będzie bo się boją wtopy.

    Ja bym był zwolennikiem nie robienia inwestycji samorządowych w okresie jesieni ponieważ wtedy leją asfalt w mrozy itp, a potem fuszera za 1-2-3 lata siada i znów kasa musi iść.

    Odpowiedz
  • gość(2014-10-27 19:10) Zgłoś naruszenie 00

    Pomyliło się A4 z A2.

    Odpowiedz
  • jerzy(2014-10-27 22:26) Zgłoś naruszenie 00

    6 km tu, 6 km tam. Wybory co cztery lata, na dlugo wystarczy tecz do przecinania.

    Odpowiedz
  • SwedishBoy(2014-11-01 10:42) Zgłoś naruszenie 00

    Sprostowanie: S69 Bielsko Biała - Rybarzowice. Otwarcie odcinka Rybarzowice - Żywiec planowane jest na lipiec 2015.

    Odpowiedz