Koniec miesiąca miodowego na Krymie. Tak wygląda prawdziwe życie na półwyspie

27 marca 2015, 05:01
Źródło:Ośrodek Studiów Wschodnich

Miniony rok funkcjonowania Krymu w składzie Federacji Rosyjskiej pokazał, iż rozwiązanie problemów ekonomiczno-społecznych półwyspu w najbliższym czasie wydaje się mało prawdopodobne, a wiele z nich będzie się wręcz kumulować.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (9)

  • koko(2015-03-27 08:27) Zgłoś naruszenie 00

    a niech się smażą we własnym śmierdzącym sosie...

    Odpowiedz
  • llubellak(2015-03-27 10:27) Zgłoś naruszenie 00

    Jedyne co homo soviectusy potrafią robić to niszczyć, rozwalać, degradować, zniżać do swego zerowego poziomu wszystko co napotkają na swej drodze! Na Krymie najłatwiej jest rozbudować bazę wojskową i koniec, reszta się nie liczy. Rosja mając takie możliwości, tylu mądrych ludzi, największe państwa na świecie, nieograniczone surowce już dawno powinna być supermocarstwem światowym, przy którym USA byłoby ubogim krewnym. Rosja jednak od setek lat woli robić to w czym jest najlepsza, przejadać możliwości i taplać się we własnym gnoju. Czym jest Rosja? Zamiast być mocarstwem jest tylko wielką stacją benzynową a to i tak niedługo się skończy! Smutne to ale co zrobić, jeśli sami na to zapracowali homo soviectusy

    Odpowiedz
  • Nord(2015-03-27 10:57) Zgłoś naruszenie 00

    Koles powinienes sie cieszyc z ruskiej glupoty bo inaczej bys juz dawno po rusku mowil, a tak przynajmniej jest nadzieja ze sie to rowzali od wewnatrz znowu i rozleci w ****** Zacznij myslec jak pomoc Polsce i swoim bliskim a nie przejmujesz sie ruska holota, to zawsze jest byla i bedzie sfolocz, martwi mnie bardziej wprowadzanie ruskich standatow do polskiej polityki.

    Odpowiedz
  • Gość(2015-03-27 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    W niezłe błoto wpasowali się mieszkańcy Krymu i lepiej nie będzie a raczej gorzej.

    Odpowiedz
  • megg(2015-03-28 13:15) Zgłoś naruszenie 00

    Echhh, żal mi mieszkańców Krymu, że dali sie tak omotać...

    Odpowiedz
  • llubellak(2015-03-27 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    Kolego NORD. Ja tylko nakreśliłem obraz tej całej potęgi ruskiej. Nigdzie nie napisałem, nie wspomniałem że brakuje mi Rosji jako supermocarstwa. Napisałem jedynie, że mając takie możliwości powinni być znacznie wyżej a nie taplać się od stuleci we własnym gnoju!
    Co do tego śmiechu z ruskiej głupoty i tak i nie, bo widzisz kolego NORD, historia uczy że kacapy właśnie przez tę swą głupotę byli i są nieobliczalnym sąsiadem.

    Odpowiedz
  • engy(2015-03-27 18:19) Zgłoś naruszenie 00

    Fajnie. Jakiś czas temu czytałem, że most przez Cieśninę Kerczeńską będzie kosztował około 1 mld USD , a teraz... "co najmniej 3 mld $". Koleś Putlera wybuduje i się podzieli tymi 2 mld USD. ALe kraj. Niech mi nikt nie mówi, że to coś jeszcze długo pociągnie.

    Odpowiedz
  • StanRS(2015-03-27 21:47) Zgłoś naruszenie 00

    @llubellak.

    Rosja to jeszcze pikuś. Jakby zamiast tych nieszczęsnych jagiellonów na tronie polskim zasiadali chociażby Tudorowie, to o Rosji by się dziś uczyli dzieci w szkołach, jak się uczą o Sumerach. To I Rzeczpospolita marnowała tak nieprawdopodobne koniunktury polityczne, o jakich dzisiaj można marzyć. A raka Rosja, czy się to komuś podoba czy nie, jest dalej mocarstwem atomowym, a pod względem gospodarczym będzie z czasem tylko silniejsza. I nie pomogą żadne sankcje, które są mieczem obosiecznym.

    Odpowiedz
  • tojo(2016-08-07 20:02) Zgłoś naruszenie 00

    Rosja to moloch na glinianych nogach dysydenci kremla doprowadzą kra w kozi róg jak Janukowycz który okradł ukraińców no i gdzie do Ruskich bo tam takich lizusów kremla się popiera

    Odpowiedz