Cerowanie reputacji: jak ratować nadszarpnięty wizerunek?

28 marca 2015, 07:01
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Zarządzanie kryzysem po polsku: klient milczy i czeka w nadziei, że pożar sam zgaśnie. A gdy płomień podsycają media, wzywa strażaka i krzyczy: gaś!

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (2)

 • makao(2015-03-28 13:38) Zgłoś naruszenie 00

  Ajej, przecież wystarczy wymyślić inną aferę w innym kierunku i wszystko się klaruje + lecą pieniążki. Nasz rząd tak robi od kilkunastu lat i działa !

  Odpowiedz
 • [ja!](2015-03-28 22:56) Zgłoś naruszenie 00

  „Kryzys wokół innego dziennikarza TVN, Jarosława Kuźniara. Dorobił się on łatki króla obciachu po jednym wywiadzie — co ciekawe, autoryzowanym podwójnie, przez niego i jego agencję PR. Przyznał w nim, że podczas podróży do USA oszczędza, kupując w znanej sieci supermarketów na wjeździe i zwracając zakupy na koniec wycieczki […] Zaatakował internautów, wrzucając wszystkich krytyków do jednego worka z napisem hejterzy i analfabeci. — «Spływacie po mnie — napisał. […] Tak trudno zrozumieć, że w podróży trzeba sobie umieć radzić? Nie kraść, nie niszczyć, żyć tak, jak pozwala prawo?» — pisał.”

  Jego panowanie na tronie „Króla obciachu” jest wielopiętrowe i absolutnie niezagrożone. Osobnik ten nawet tłumacząc się nie rozumie, że ograniczanie się jedynie do tego, na co pozwala prawo jest pewnym przepisem na bycie patentnowaną gnidą.

  I w ogóle — wykręcać takie niskie numery — to raz. Ale się tym jeszcze chwalić — to zupełnie nowa jakość „gwiazdy” TVN. Zdaje się, że Jarosław Kuźniar ma poważne problemy z osobowością…

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze