Walka o fotel prezesa ZUS: tylko Katarzyna Kalata zdała część pisemną konkursu

7 kwietnia 2015, 21:35 | Aktualizacja: 07.04.2015, 21:35
Źródło:Forsal.pl

Z pięciu osób ubiegających się o fotel prezesa ZUS do dalszej części naboru przeszła jedynie dr Katarzyna Kalata. Jako jedyna zdała pisemną część konkursu oraz przeszła test kompetencyjny w rozmowie z psychologiem.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (8)

  • wrger(2015-04-08 07:49) Zgłoś naruszenie 00

    no i co zrobi ta cała Kalata ? Nic , bo zus już zbankrutował ... rzad bedzie was zmuszał do oszczedzania dodatkowych pieniedzy na emeryture a po kilku latach wam to ukradnie jak ukradł z ofe

    Odpowiedz
  • antyurzędnik(2015-04-08 02:18) Zgłoś naruszenie 00

    ZUS to patologia do kwadratu i tak pozostanie, tak samo jak Polska była gów...nianym krajem, jest gów...nianym krajem i pozostanie gów...nianym krajem. Co z tego, że mamy stadion z zamykanym dachem za mld zł, jak nie ma go kto zamknąć. Była katastrofa w Smoleńsku, ile było krzyku, wojna domowa prawie wybuchła, a się okazało,
    że winowajcy byli w kabinie i nie byli to piloci.
    Tfu!!!
    Czasem mam ocho...tę iść tam do sej... i nasrać na to ******** biurko za którym siedzi gość z chorobą psychiczną!!!

    Odpowiedz
  • POdsłuch(2015-04-08 09:31) Zgłoś naruszenie 00

    No to u Kopaczowej konsternacja - jedyna co zdała nie należy ani do PO ani do PSL.

    Odpowiedz
  • Jack-US(2015-04-07 21:46) Zgłoś naruszenie 00

    Czyli konkursy sa go..no warte, jesli nie wygrywa ich okreslona osoba? To po co tworzyc fikcje?

    Odpowiedz
  • C0NM4N(2015-04-07 22:00) Zgłoś naruszenie 00

    konkurs wyłania JEDYNĄ osobę w kraju, kompetentną i chętną do objęcia danego stanowiska, a i tak stołek dostanie jakiś pachołek Wiejskiej... P.O.L.S.K.A.

    Odpowiedz
  • WTAJEMNICZONY(2015-04-07 22:16) Zgłoś naruszenie 00

    Rozmowa z psychologiem już była.OK. To teraz psychiatra i seksuolog.A na koniec najlepiej decydująca rozmowa z kapelanem ZUS.

    Odpowiedz
  • antyurzędnik(2015-04-07 22:21) Zgłoś naruszenie 00

    Zobaczymy co zrobi jak zostanie Prezesem. Ostatnio czytałem, że kilka wójtów, za to że zostali wybrani, na wstępie
    kupowali sobie samochody terenowe, jako nagrodę za to że jeszcze nic nie zrobili;)

    Odpowiedz
  • ...(2015-04-14 23:18) Zgłoś naruszenie 00

    Zanim coś napiszecie, najpierw sprawdźcie. Kalata ma doktorat z nauk prawnych,ale prawa wcale nie skończyła. Dr n.med.też nie musi kończyć medycyny etc.

    Odpowiedz