Imigranci z Afryki nie zaleją Polski. Ważna decyzja UE

24 kwietnia 2015, 07:17 | Aktualizacja: 24.04.2015, 07:23
Źródło:IAR

Przyjmowanie imigrantów przez unijne kraje jednak dobrowolne. Tak zdecydowali europejscy przywódcy na szczycie w Brukseli. W tej sprawie toczyły się ożywione dyskusje, bo państwa Południa chciały obowiązkowego rozsyłania azylanków z Afryki do do wszystkich krajów. Tłumaczyły, że nie radzą sobie z falą imigrantów, a apele o solidarne wsparcie pozostały bez odzewu.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (11)

  • Wkurzona.(2015-04-26 20:15) Zgłoś naruszenie 10

    Nie zgadzam się ja i wielu innych. Nie chcę być białym niewolnikiem harującym na socjal dla czarnych islamistów we własnym kraju. Dziesiątki lat pokazały że mentalność tych ludzi jest prokreacyjno- roszczeniowa i zmiana kontynentu nic tu nie zmieni.

    Odpowiedz
  • Obywatel(2015-04-24 07:53) Zgłoś naruszenie 00

    Gdy kraje Wschodniej UE beda miec poziom ekonomiczny Holandii wowczas beda pomagac migrantom z Afryki. Narazie wschod UE w porownaniu z Holandia ledwy dyszy i pracuje w duzej mierze na Holendrow.

    Odpowiedz
  • Eltor(2015-04-24 08:24) Zgłoś naruszenie 00

    Przyjmowanie ma być dobrowolne, ale Strefa Schengen zrobi swoje - nie zatrzymamy ich na granicy, bo granicy nie ma.

    Odpowiedz
  • kiko(2015-04-24 09:52) Zgłoś naruszenie 00

    Kraje południa apelują o solidarność. A czy one taką solidarnością sie wykazały, przykład Rosji.

    Odpowiedz
  • JJ(2015-04-24 10:00) Zgłoś naruszenie 00

    Niech UE najpierw zastanowi sie kogo i gdzie przyjmuje. Emigranci z Libii to Islamisci, czesto weterani wojny domowej, ich ziomkowie obcibaja teraz glowy niewiernym w Iraku z ramienia ISIS.

    Pomagac mozna na wiele sposobow - mozna pobudowac obozy dla uchodzcow w Afryce, mozna ponagac krajom afrykanskim. Ale wpuszczenie na teren Europy ludzi o odmiennej mentalnosc, czesto wrogich, to czyste szalenstwo!

    UE powinna zaczac od uszczelnienia granicy morskiej i ladowej - bo perspektywa latwego dostania sie do UE i zycia sobie z socjalu zawsze przyciagnie rzesze chetnych i smialkow, niezaleznie od tego jaka jest sytuacja w Afryce.

    Odpowiedz
  • Wiesław Pilch(2015-04-24 10:16) Zgłoś naruszenie 00

    Solidaryzować się z Włochami, Francją i GB w sprawie uchodźców z Libii??? To jakieś żarty?? Przecież ta bandycka trójka wspólnie z USA zniszczyła Libię i doprowadziła do tego horroru który TAM ma miejsce! Niech piją piwo które naważyli! Powinni jeszcze zapłacić sute reparacje wojenne narodowi libijskiemu!

    Odpowiedz
  • derek(2015-04-24 12:50) Zgłoś naruszenie 00

    Polska niema takiego problemu ale ze wzgledu na polskie place...kto tu przyjedzie robic jako robotnik bez wyksztalcenia za co za 1200 zl...? Heh...jak przez pomylke tu trafia to beda uciekac na zachod w podobny sposob jak nasza polska wyksztalcona mlodziez...

    Odpowiedz
  • jasimban(2015-04-24 14:50) Zgłoś naruszenie 02

    Polacy są wyjątkowo bezczelni w kwestii imigracji. Pieniądze unijne chętnie przyjmują ale podział obowiązków już ich nie interesuje.

    Odpowiedz
  • djhdfh(2015-04-24 22:06) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego my mamy im w ogóle pomagać? Niech sobie pomogą sami w swoim kraju. My ich przyjmiemy, a na miejsce każdego kto wyjechał kobieta w Ghanie urodzi kolejne dzieci, bo ile chleba można wyprodukować z tamtejszych pól tyle ma się tam dzieci. I potem dawaj do Europy. A jak już Europa będzie czarna to będzie jedna Ghana w Afryce i druga w Europie i gdzie wtedy pojadą i kto wtedy będzie cywilizację na ziemi rozwijał jak każdy z nich tylko wyciąga ręce żeby brać, ale zorganizować społeczeństwo i pracować to już im się nie chce. Socjalizm to dno trzeba to przepędzić z Europy, bo wszędzie się Afryka zrobi.

    Odpowiedz
  • banksters(2015-05-03 10:55) Zgłoś naruszenie 00

    Dziwie sie że misja na morzu śródziemnomorskim ma na celu ratowanie tych ludzi, powinno sie ich zawracac z powrotem do afryki. To ludzie bez wykształcenia, nie znaja języka. Oni przyniosa europie zacofanie. Chyba że ktos celowo chce zaniżyć poziom umysłowy europy, doprowadzić do zamieszek potem do ograniczenia praw obywatelskich albo "rasa panów" chce mieć tepych roboli

    Odpowiedz
  • Red(2015-05-03 13:45) Zgłoś naruszenie 00

    Zamiast rozwozić ich po Europie nie prościej odstawić ich tam skąd przybyli? Nawet droga byłaby krótsza.

    Odpowiedz