Tusk: Byłem gotowy powiedzieć, że Europa jest na krawędzi katastrofy

17 lipca 2015, 08:11 | Aktualizacja: 17.07.2015, 08:11
Źródło:Media

„Powiedziałem Merkel i Tsiprasowi, że gotów jestem wyjść i publicznie ogłosić, że z powodu 2,5 mld euro Europa jest bliska katastrofy” – mówi Donald Tusk, przewodniczący Rady Europejskiej w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolita”.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (7)

  • Terminator(2015-07-18 00:36) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo Donald!!!Teraz wybory wygrasz.! Hehehe.

    Odpowiedz
  • Zenek(2015-07-17 15:14) Zgłoś naruszenie 00

    To nie Twoje pieniadze Tusk beda stracone, ale niemieckich, francuskich i innych podatnikow. Powinienes trzymac jezyk za zebami a nie chelpic sie rzekomym ratunkiem Europy. Unie i ten cala bande biurokratow z Toba na czele, trzeba jak najszybciej rozwalic. Panstwa unijne musza wrocic do swojej suwennosci a kazdy kraj niech sie rozwija za wlasne pieniadze a nie za pozyczone. Kto sam w ciezkiej pracy nie wypracuje sobie swoich dochodow, ten nie zrozumie, ze tylko praca mozna sie rozwijac. Dlatego z duzym niepokojem patrze na Polske, ktora sie zadluza coraz bardziej i ciagle wyciaga rece po nowe kredyty, to sie kiedys skonczy druga Grecja. Polskie zadluzenie wynosi obecnie 3 biliony zl. i stale rosnie. To takze nalezy zawdzieczac Tuskowi, ktory teraz zaczyna rozdawac nie swoje pieniadze - i cieszy sie z wyrzucenia 86 mld EUR w bloto, - kretynstwo i zenada.

    Odpowiedz
  • polikan(2015-07-17 11:00) Zgłoś naruszenie 00

    Czy jak donald klamie to mowi prawde?

    Odpowiedz
  • wed(2015-07-17 10:23) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk nie aż tak głupi , nie może krytykować UNI która go do syta karmi by nie zabrakło mu nawet w talerzu na emeryturze.

    Odpowiedz
  • a(2015-07-17 10:19) Zgłoś naruszenie 00

    Rudy oszust .

    Odpowiedz