500 osób na bruk w Mielcu. Siemoniak: "Będziemy rozmawiać z Lockheed Martin"

21 lipca 2015, 11:38
Źródło:IAR

Wicepremier Tomasz Siemoniak deklaruje, że rząd przeprowadzi rozmowy z nowym właścicielem zakładów lotniczych w Mielcu. Wczoraj amerykański koncern Lockheed Martin kupił za 9 miliardów dolarów firmę Sikorsky Aircraft, która w Mielcu produkuje śmigłowce Black Hawk.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • michał(2015-07-21 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    Kopacz zapraszamy do Mielca !!! proszę się nie bać , potrzebujemy realnej pomocy!!!

    Odpowiedz
  • młody Polak(2015-07-21 11:59) Zgłoś naruszenie 00

    Dać im pracę !!! niech nie zwalniaja ludzi , a fancuzi moga poczekać tak jak Polska czekała w 1939 roku .
    Pani Kopacz proszę pomóc Polakom

    Odpowiedz
  • młody Słowak(2015-07-21 12:29) Zgłoś naruszenie 00

    do młody Polak- załóż swoją firmę i zatrudnij sobie te 500 osób a jak nie masz pomysłu i zdolności to dlaczego namawiasz rząd żeby to zrobił za Ciebie? BlackHawki są stare i wychodzą z użycia będą zastąpione przez Raidery więc nie będą w nie inwestować ale takie polaczki jak ty wolą mieć gorszy sprzęt ale żeby ludzi sztucznie zatrudniać.

    Odpowiedz
  • Gość(2015-07-21 12:31) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozumiem tego Rządu ,jak można tak przeprowadzać przetarg na śmigłowce.

    Odpowiedz
  • Marian(2015-07-21 15:12) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Kopacz.Proszę pomóc Polakom.W Łodzi,Radomiu i Dęblinie potrzebują miejsc pracy (tym bardziej że to są lub będą fabryki Skarbu Państwa a nie zagranicznych właścicieli) a polska armia dobrego sprzętu dlatego proszę jak najszybciej podpisać umowę z Airbusem.A amerykanie wiadomo jak nas WYDOILI przy kontrakcie na F-16.

    Odpowiedz
  • lotnik(2015-07-21 15:54) Zgłoś naruszenie 00

    Sprzedanie zakladow PZL Mielec to jest przekret stulecia. Nie dajcie sie nabrac na ten medialny belkot:

    http://www.altair.com.pl/magazines/article?article_id=207

    Odpowiedz
  • lotnik(2015-07-21 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Oddanie tych zakladow Amerykanom za bezcen to przekret stulecia:

    http://www.altair.com.pl/magazines/article?article_id=207

    Odpowiedz
  • krzysztof(2015-07-21 19:21) Zgłoś naruszenie 00

    Prywatyzacja PZL Mielec bez zarzutów

    http://lotniczapolska.pl/Prywatyzacja-PZL-Mielec-bez-zarzutow,5221

    Odpowiedz
  • kibic(2015-07-21 19:46) Zgłoś naruszenie 00

    Nie na bruk redaktory!! tylko poczytajcie sobie o dobrowolnych odejściach z firmy. Chętnych było więcej niż zakładał plan i musiano im odmawiać zwolnienia!! Czy wam to cokolwiek mówi panowie radaktory?

    Odpowiedz
  • joanna(2015-07-22 04:34) Zgłoś naruszenie 00

    Czy ktoś z redakcji w ogóle był w Mielcu, zdobył jakieś informacje czyście sobie ten artykuł napisali na podst. własnego widzimisię jak jakiś bolszewicki agitator?
    Przecież do DOBROWOLNYCH odejść zgłosiło się więcej chętnych niż owe 500 osób. Całkiem normalne kiedy odprawa wynosi nawet prawie dwuletnią pensję dla najdłużej pracujących a w Rzeszowie i Tarnowie czekają oferty pracy od zaraz.
    Nie zwolniono przymusowo ani jednej osoby.
    Nauczcie się wreszcie co to jest rzetelna informacja.

    Odpowiedz
  • gk(2015-07-22 05:17) Zgłoś naruszenie 00

    Haha zielona wyspa! Miejsca pracy oddali francuzom a u nas zwolnienia! Co za syf! Brawo Platformo !

    Odpowiedz
  • Gość(2015-07-22 08:27) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież ten Caracal mają przestać produkować, więc po co go chcą kupić.

    Odpowiedz
  • krzysztof(2015-07-22 09:53) Zgłoś naruszenie 00

    Pierwszy śmigłowiec EC725 Caracal zmontowany w Brazylii

    http://www.defence24.pl/news_pierwszy-smiglowiec-ec725-caracal-zmontowany-w-brazylii

    Odpowiedz