To już oficjalne. Polska przyjmie 2 tysiące imigrantów

21 lipca 2015, 15:16 | Aktualizacja: 21.07.2015, 15:17
Źródło:IAR

Polska w ciągu dwóch lat przyjmie dwa tysiące uchodźców - potwierdziła premier Ewa Kopacz. To głównie obywatele Syrii i Erytrei. Osoby te będą przyjmowane etapami.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • olo(2015-07-23 18:04) Zgłoś naruszenie 00

    oszołomko w okularach, kiedy przyjmiesz Polonię ze Wschodu?? oni powinni wrócić do własnego kraju, zamiast tego przyjmujesz jakichś kolorowych!!

    Odpowiedz
  • pit(2015-07-22 08:15) Zgłoś naruszenie 00

    2000 na koszt podatnika 406 000 ukraincow ktorzy tylko w pierwszym polroczu podjeli prace !!! Brawo Kopacz ciekawe gdzie Polacy beda pracowac

    Odpowiedz
  • [ja!](2015-07-22 04:18) Zgłoś naruszenie 00

    „Wakacyjny dzień gniewu” się zbliża — w Warszawie i w innych miastach!

    To jest zdrada interesów narodowych ze strony rządzącej partii z nieodwracalnymi skutkami, a fałsz i podstęp polega m.in. na tym, że nie mówi się już o ratowaniu życia (np. w obozach dla uchodźców w Afryce), a o asymilacji na stałe w Polsce na nasz koszt — to zaprzeczenie samej idei pomocy uchodźcom, natomiast świadoma zdrada narodu — celowa, lewicowa inżynieria społeczna — na zawsze już nieodwracalnego importu żyjącego na zasiłkach, roszczeniowego i agresywnego proletariatu zastępczego, który ma za zadanie od wewnątrz rozwalić spójne społeczeństwa narodowe, tym samym zmuszając całą scenę polityczną i krajową politykę do przejścia na pozycje anty-kulturowe (cała dotychczasowa kultura narodowa staje się niepoprawna — „zbyt konfrontacyjna”), na pozycje lewicowe — rozwalenie narodu w imię zagwarantowania na zawsze władzy swojej sitwie partyjnej. To jest esencja zdrady, dla której nie ma kar dostatecznie mocnych.

    Będziemy brać islamistów, którzy celowo zniszczyli jakiekolwiek dokumenty o sobie (kompletna ciemna masa!), z których część to zwykli mordercy (topili innych uchodźców w trakcie przeprawy), a którzy zamiast kar za nielegalne przekroczenie granicy i współpracę z mafią (od kiedy „tacy biedni” ci uchodźcy, skoro stać ich było na sowite łapówki dla mafii?) zostaną jeszcze hojnie nagrodzeni. Czyż można wyobrazić sobie lepszą zachętę do dalszego łamania prawa? Kiedy zabójstwo, fałszowanie tożsamości i współpraca z organizacjami przestępczymi zostają nagrodzone?

    Pamiętajcie (zanim będzie za późno) — to nie jest coś, co będzie można kiedyś cofnąć — ludzie to nie paczki do przesyłania w kontenerach, mimo że UE właśnie wciska bieżącemu rządowi taki kontyngent, więc raz rozpoczęta „integracja” z dziesiątkami tysięcy nielegalnych imigrantów efektem kuli śniegowej (to prawda, że powolnej) będzie jednak generować coraz większe zniszczenia społeczne.

    Owe dwa tysiące to jedynie „stopa w drzwiach” — narzędzie do ostatecznego złamania Polaków i dalszego szantażu — wciąż czeka następne 60.000 do rozdysponowania, a skoro problem tak łatwo się rozładował, to włoska i grecka mafia nie przepuszczą takiej okazji do zarobku! Teraz dopiero się zacznie! Dacie palec? Europarlament już głosuje mechanizm stałego, bezdyskusyjnego rozsyłania kontyngentów islamskich uchodźców do państw UE, a więc za łapówki dla Greków i Włochów wjadą setki tysięcy, a zaraz okaże się, że łączymy ich wszystkie liczne rodziny, utrzymujemy niezliczone potomstwo, bo jak nie, to zaczną kraść, podpalać i głowy ucinać! Sami ich nauczyliśmy nagradzając za łamanie prawa, więc teraz już nie ma wyjścia! Daj wszystko, ustąp we wszystkim, bo będzie jeszcze gorzej! Takie są skutki lewicowej polityki (PO-PSL-SLD) nagradzania przestępców!

    A więc — stało się! „Dzień gniewu” w Warszawie!

    Odpowiedz
  • ed(2015-07-21 23:57) Zgłoś naruszenie 00

    Świetny pomysł. Oczywiście meczet też im wybudujemy.

    Odpowiedz
  • ed(2015-07-21 23:49) Zgłoś naruszenie 00

    Jedno w tym wszystkim jest pocieszające. Oni bardzo szybko wyjadą do starej UE. Zostanie pewnie kilka procent, tak jak było z Czeczenami.

    Odpowiedz
  • esu(2015-07-21 21:51) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież Ci ludzie zadzwonią do swoich znajomych i powiedzą, że dajemy im domy za darmo i zgadnijcie co wtedy pomyśli sobie 1 miliard ludzi mieszkających w afrykańskich slumsach? Trzeba być na prawdę ciężkim krety.. nem żeby tego nie rozumieć. Tych ludzi trzeba odwieźć do domu. Jeśli tego nie zrobimy to za rok dwa będziemy musieli ich przyjąć 20 tys. a za 5-6 lat 200 tys. rocznie.

    Odpowiedz
  • AK(2015-07-21 21:05) Zgłoś naruszenie 00

    Rzad ktory przyjmie imigrantow z Afryki, bedzie rzadzil poraz ostatni. Wyborcy moga wybaczyc PO wiele ale nie to. Zdumiewa mnie uleglosc PO wobec UE, nigdy nie maja swojego zdania, pokornie wykonuja rozkazy z Brukseli.

    Odpowiedz
  • POrąbana(2015-07-21 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    Czy my na prawdę nie mamy szansę na polski rząd ?

    Odpowiedz
  • Gość(2015-07-21 18:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jak Polaków np z Kazachstanu to od 1989 roku nie mogą sprowadzić.

    Odpowiedz
  • Szatan(2015-07-21 17:49) Zgłoś naruszenie 00

    Hura hura hura! Władza ludowa zapewniła nam dostęp do niewolników!

    Odpowiedz
  • polska(2015-07-21 17:19) Zgłoś naruszenie 00

    Każdy polski poseł i europoseł powinien przyjąć po jednym imigrancie. To byłby piękny gest.

    Odpowiedz