Koszty po połowie na banki i kredytobiorców. Senat przegłosował ustawę o pomocy dla frankowiczów

4 września 2015, 14:57 | Aktualizacja: 04.09.2015, 15:38
Źródło:ISBnews

Wróciła rządowa propozycja ponoszenia kosztów przewalutowania po połowie na banki i na kredytobiorców.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (5)

 • e_djur(2015-09-05 11:32) Zgłoś naruszenie 00

  3,5 mld nie trafi do rak partaczy. Zostaną w kieszeniach ciułaczy. W przyrodzie nic nie ginie ani nie bierze się z niczego. Nie ma nad czym rozpaczać. Banki biedy nie klepią. Biedę klepią ciułacze. Szkoda tylko, że cofnięto się do wcześniejszej ubogiej wersji rozwiązania. Więcej by zostało w kieszeniach tych co lepiej się gotówka gospodarują. A że nie starczy na piętnastki? skasować je, że nie starczy na wysokie zasiłki i emerytury dla "zasłużonych", mundurowych? te należy zweryfikować i zredukować. Niech idą do pracy do 67 lat. Zdyscyplinować wydatki publiczne i na działalność partii i tych objętych immunitetami. Jest sporo możliwości tylko że tego rządzący się boją bardziej niż teściowej. Czemu? Bo tacy rozgarnięci.

  Odpowiedz
 • PJB(2015-09-04 15:17) Zgłoś naruszenie 00

  Jak przysłowiowy Kowalski frankowicz będzie musiał ponieść 50% kosztów i do tego rata kredytu złotówkowego będzie wyższa to na taką operację zdecyduje się najwyżej 20% uprawnionych. Rozłożone koszty na 3 lata spowodują że banki będą dalej zarabiać. o zrobi PiS po wyborach? Nic bo z braku środków w budżecie będzie musiał szukać ekstra dochodów, więc postawi na podatek bankowy. Ten zgodnie z regułami księgowymi wejdzie dopiero od 01 stycznia 2016r. Do tego czasu banki są bezpieczne.

  Odpowiedz
 • Franio(2015-09-04 17:10) Zgłoś naruszenie 00

  Niech te stare trepy idą juz w pi.. u . Lenie wymalowali kolejnego bubla prawnego gdzie jedynym beneficjentem sa banki bo i tak z tej jałmużny nikt nie skorzysta . Przyjdą nowi nieskompromitowani i uchwala to co dobre dla ludzi a nie garstki złodziei . Wstyd i hańba na tych osobnikach będzie do końca ich dni ścierwojady !

  Odpowiedz
 • fuj(2015-09-04 17:49) Zgłoś naruszenie 00

  ZADNYCH DOPLAT DO KREDYTOW FRANKOWYCH NACIAGACZY!!! TAKIE DOPLATY SA NIEMORALNE (BO JEST TO ZERWANIE UMOW BANKOWYCH I WYMUSZENIE) A DO TEGO NIEKONSTYTUCYJNE (FAWORYZOWANIE FRANKOWYCH KREDYTOBIORCOW WZGLEDEM WSZYSTKICH INNYCH)!!!

  Odpowiedz
 • Pierre d'Olais-Teau(2015-09-04 18:59) Zgłoś naruszenie 00

  Jak wam WIBOR skoczy z 3 na 6% a Franek spadnie z 4 na 3pln (penie za 2-3 lata) to szybko zatęsknicie za tańszym frankowym kredytem.
  W tym całym frankowym przedwyborczym amoku jakoś nikt nie porusza tematu jaka macie wysokość raty w porównaniu do złotówkowiczów...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze