Polska zrezygnowała z euro? W rządzie nie ma już pełnomocnika ds. wspólnej waluty

1 grudnia 2015, 06:50 | Aktualizacja: 01.12.2015, 11:08
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

W resorcie finansów nie ma już osoby odpowiedzialnej za integrację Polski z unią walutową.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • racjonalnie(2015-12-01 07:21) Zgłoś naruszenie 182

    A czy uzasadnionym jest posiadanie pełnomocnika do zasiedlenia marsa, infrastruktury kosmicznej, do spraw rezerwy środków pochodzących ze sprzedaży ropy... no nie. Wiec po co nam ktos od euro?

    Odpowiedz
  • e_djur(2015-12-01 07:42) Zgłoś naruszenie 106

    No nie. To istny dramat. Zaraz polecę się powiesić. Ot durnota szuka sensacji. Euro przyjdzie samo, wystarczy go tylko dopuścić, na urzędniczenie szkoda pieniędzy. Żeby nie było tak jak z pełnomocnikiem do budowy elektrowni atomowej. Wyssane pieniądze z naszej krwawicy na uciechy watahy co dostała w dziób tak, że skowyczy do tej pory i nie może dojść do siebie.

    Odpowiedz
  • silesius(2015-12-01 07:49) Zgłoś naruszenie 3210

    Niech powołają pełnomocnika ds Opuszczenia UE. Jaro i elektorat będzie szczęśliwy...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Boguś(2015-12-01 09:20) Zgłoś naruszenie 341

    Bardzo słusznie, ten "urząd" czy stanowisko to tylko marnotrawienie pieniędzy publicznych. Jeśli wprowadzenie euro będzie miało sens to żaden urzędnik nie będzie do tego potrzebny. Przejdziemy na sensowniejszą walutę i juz.
    Na razie wszyscy wiedzą, że euro nie ma najmniejszego uzasadnienia w Polsce. Skoncentrujmy się nad czymś innym.

    Odpowiedz
  • aa(2015-12-01 10:16) Zgłoś naruszenie 31

    to niezłe

    Odpowiedz
  • f(2015-12-01 11:12) Zgłoś naruszenie 10

    a tea

    Odpowiedz
  • Ferdek(2015-12-01 15:05) Zgłoś naruszenie 60

    No i gitara cycu. Po ch... nam ten badziew

    Odpowiedz
  • liku(2015-12-01 15:39) Zgłoś naruszenie 60

    Ale jajca i bardzo dobrze

    Odpowiedz
  • Eltor(2015-12-01 19:11) Zgłoś naruszenie 31

    No i bardzo dobrze. Z biegiem czasu choć byłem sceptyczny, mam wrażenie, że jednak Polacy dobrze wybrali.

    Odpowiedz
  • Emigranci (2015-12-03 03:24) Zgłoś naruszenie 00

    Swietna wiadomosc Na zochodzie potrzebujemy duzo dobrze wyksztalconych I doswiatczonych ludzi do pracy , kazdy para rak sie Przyda...;)

    Odpowiedz